Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Airbag Partnera


trollik

Recommended Posts

Původně zaslal: Tornado

Podle katalogu nahradnich dilu ma Partner volant triramenny, 406 ma ctyrramenny.

Tak to je poměrně jedno. Partner by měl mít stejný volant jako 306. Nějek sem ale nepochopil, jestli to uato AIRbag mělo, nebo vůbec. nebo o co tu jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Tornado

Podle katalogu nahradnich dilu ma Partner volant triramenny, 406 ma ctyrramenny.

Tak to je poměrně jedno. Partner by měl mít stejný volant jako 306. Nějek sem ale nepochopil, jestli to uato AIRbag mělo, nebo vůbec. nebo o co tu jde.

No ja to pochopil tak, ze ma asi moznost sehnat airbag z 406 a pta se jestli by mu pasoval do volantu Partnera. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Tornado

Podle katalogu nahradnich dilu ma Partner volant triramenny, 406 ma ctyrramenny.

Tak to je poměrně jedno. Partner by měl mít stejný volant jako 306. Nějek sem ale nepochopil, jestli to uato AIRbag mělo, nebo vůbec. nebo o co tu jde.

No ja to pochopil tak, ze ma asi moznost sehnat airbag z 406 a pta se jestli by mu pasoval do volantu Partnera. :myslim

Já myslim, že to nechápu vůbec. Na tohle se snad nikdo ptát nemůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi osvetlim muj dotaz. Mam Partnera 98-99 a mam ukradenej airbag ridice ve volantu. Myslel jsem ze ze 406 tam pujde, jsou na varkaci kolem 2500. Ale ma asi vetsi venec a je 4 ramennej. Nicmene jestlize je uplne stejnej volant z 306 s airbagama,tak ok. Musim ho sehnat na STK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: trollik

Chlapi osvetlim muj dotaz. Mam Partnera 98-99 a mam ukradenej airbag ridice ve volantu. Myslel jsem ze ze 406 tam pujde, jsou na varkaci kolem 2500. Ale ma asi vetsi venec a je 4 ramennej. Nicmene jestlize je uplne stejnej volant z 306 s airbagama,tak ok. Musim ho sehnat na STK.

Já ho musím sehnat na 306 kvůli bezpečnosti. STK není problém. Záslepka za 100kč a nikdo to nekometoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...