Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palivoměr Problém


Schreek

Recommended Posts

Palivoměr mi ukazuje asi o 1/4 nádrže víc než je skutečnost, přitom jinak funguje a s ubívající naftou plynule klesá dolů, v peugeot servisu s tim strávili spoustu času na diagnostice, ale na nic nepřišli. Je to sice blbost a dá se na to zvyknout, ale je to nepříjemný :( Kdybyste někdo měl nápad, co s tim udělat, byl bych moc vděčný... :myslim

[upravil dne 2.5.2007 Schreek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mi to na 206 delalo a oprava je fakt jednoducha!!!

Ta rucka tam z nepochopitelnyho duvodu trosku proklouzla, tak ji staci vysunout a zasunout do spravny polohy. Nejlepe je to udelat kdyz mas plnou nadrz anebo kdyz jsou budiky odpojeny, tak tu rucku zvednes a ona by mela vyskocit do svisly polohy.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

ono je to těžko když nenapíšeš co máš za auto dej si jej do podpisu a bude to tam napořád než hledat o co jde .Tak nic na 2,6 já nevím ani jsem v tom ještě neseděl,preferuji větší autí.To víš plno lidí je na srazu tak snad ti pak odpoví

No sme v přeci sekci 206 :super Jasný, až se vrátěj, tak se třeba někdo najde, kdo už to dělal, ale dík za tip ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

já na sekci moc nekoukám tak sorry,ale co jsem koukal na CD tak jsem moc nevyčetl,je před budíkama nějaký ráček dole,snad se vyndá a pak jest-li ten kryt okolo budíku nevím.Nějaké odkazy na fr.stránky mám doma jest-li by to bylo tam pak mrknu

Na CD? :o Ty máš nějaký zázračný cd, kde se tohle dá najít? Jinak dík za ochotu, pomůže mi cokoliv, asi hlavně fotky :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

CD náhradních dílů které koluje mezi členy.1 CD obsahuje 205,405,605 2 cd obsahuje 106,206,306,406,806 ještě Partner Boxer

Aha, to ted taky stahuju, ale moc jsem od toho nečekal :nevim Jinak tamten příspěvěk jsem taky našel (prohledal jsem to tu skoro všechno) ale ten popis je takovej moc stručnej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže po debatě s odborníkem na přístrojovky mi bylo doporučeno zkusit hledat problém nejdříve někde jinde, prý by to mohl dělat plovák nebo tak něco, máte s tim někdo nějakou zkušenost? Dá se to nějak zkontrolovat? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádrž je 50 litrů. Od toho by jsi se mohl odpíchnout. Mám ověřené, že od prvního pípnutí hladového oka jsem natankoval přesně 43 litrů do vypnutí tankovací pistole. Pokud si s tím chceš opravdu hrát, vypustil bych nádrž, nalik 25 l a ručička by měla ukazovat polovinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to už by bylo jednodušší natankovat plnou a napasovat to na tom palivoměru, otázka je, jestli s tim půjde hýbat za provozu (když to bude zapnutý). Stejně nevim jak bych vypouštěl nádrž... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vidim, sice jsem nikdy nevyjel až do mrtě, že by mi došla nafta, ale při plný nádrži je ručička daleko v černym za jedničkou, je to prostě evidentně čistě posunutý, otázka je jestli na to může mít vliv plovák... Měl ho už někdy někdo rozebranej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...