Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rychlost


GUT

Recommended Posts

Původně zaslal: Petr X

Původně zaslal: OK406

Je vidět, že členové P-C jsou rozumní řidiči. Co se týká toho denního svícení, tak bych dodal jen slůvko doporučil tzn. pokud by chtěl někdo svítit ať si svítí a kdo nechce a´t si nesvítí. Jinak bych navrhoval, aby bylo možno si vyzkoušet na bezpečném místě jízdu ve vysoké rychlosti a jak už tu bylo zmíněno, tak i řešení různých situací, které se mohou vyskytnout na silnici. A to pod dohledem zkušeného instruktora. Toto by mohla i částečně hradit ji pojišťovna, protože by se jí to vrátilo mnohonásobně.

[upravil dne 4/5/07 OK406]

Ja jsem jedine pro sviceni, protoze pokud nekdo nebude chtit svitit a v dusledku toho dojde k nehode, odnese to i ridic, ktery svitil, a to jen treba diky tomu, ze nekdo jiny nesvitil. Navic to ten ridic treba i zavini, jelikoz toho bez svetel prehledne a kdyby ten clovek svitil, nestalo by se tomu tak. :myslim:D

hlavne auto ktere nesviti je mezi ostatnimi sviticima spatne videt

Ono rekni mi, jaky jednoznacny a rozumny duvod je pro to, proc nesvitit ? zvyseni spotreby ? drahe zarovky, ktere prasknou jednou za rok ? sorry, tak tenhle pakatel rad zaplatim, kdyz to zvysi moji bezpecnost, jinak nenapada me zadny dalsi duvod proti,

Takze myslim ze bezpecnost a fakt ze jsem videt na silnici z daleko vetsi dalky je dostatecny duvod pro to, proc povinne svitit

[upravil dne 4/5/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přes den rozhodně svítit, když se kouknu na dálnici do zpětnýho zrcátka, tak německýho řidiče ve stříbrným autě (kterej samozřejmně nesvítí, páč si myslí, že stejně nemáme předpisy) opravdu zaregistruju, až když je těsně za mnou. Kdyby svítil, tak je bezpečně vidět na kilometr, tyhle stříbrný laky neuvěřitelně splývají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

čaute fšetci šoféri na tomto fóre.

Zabúdate na jednu vec. Kedysi bloi autá také pomalé /š100 - 130 , potom Favorit tiež neovplýval rýchlosťou, žiguláky, dácie a polské fiaty/ :bojim, ktoré boli stavané na tú dobu a na tú dobu boli aj cesty.

Takže keď sa zmenili autá /rýchlosť sa zvýšila z klasickej 90 na 180 km/h na diaľnici/ MALI SA ZMENIť= PRISPôSOBIť AJ CESTY.:grr

Ak si zoberiete do úvahy, že chýbajú odbočovacie pruhy, pripájacie pruhy na cestách prvej triedy tak to je už do plaču.:grr To že si ľudia modernizujú doma autá to je ok, to že si updatujú kompy to je tiež ok, ale chcete aj vy chodiť stále po zastaralých= nemoderných cestách? Veď sa na to pozrime, že niektoré križovatky doslova volajú po úpravách či už v mestách alebo mimo miest. To, že pribúda áut to vieme ale musíme rátať aj to že bude pribúdať nehôd ak neupravíme aj križovatky a cesty. To ide proste ruka v ruke. :cool:

A to už nehovorím o vzrastajúcom počte kamionóv na diaľniciach. Myslím si, že štát už mal dávno začať stavať tretí pruh pre ne. A nie bedákať, že medzi TT a BA sú zápchy a nehody, lebo Polský šoféri tam zaspali počas jazdy. :grr:grr

Takže tak asi páni.:cool:

Lada 1500 dala v pohode 150 ;) ale ta spotreba, kdyz se otevrela i druha komora karburatoru ... :D

Bohuzel s tema silnicema je to problem. Vystavba novych je pomala, mnohdy nesmyslne branena ruznyma ekologickyma spolkama, prachy misto do stavby putuji buhvi kam a komu do vlastni kapsy a pak to ma k necemu vypadat

Proc, kdyz jsou Ceske drahy dlouhodobe ve srabu, tak proc stat jednoznacne nerekne, ze vsechna tranzitni doprava nakladu, ktera jen projizdi pres nase uzemi nekam uplne jinam dal do evropy, musi na hranicich najet na zeleznicni vagony a pokud nechces vyuzit tuhle sluzbu, jed si pres Polsko nebo Rakouskou a zajed si treba 2000km navic a zaplat mytne na jejich dalnicich, ale na nasi dalnici nesmis, ze by lobby autodopravcu ? nebo neco jineho ? kdo to vi ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr X

Původně zaslal: OK406

Je vidět, že členové P-C jsou rozumní řidiči. Co se týká toho denního svícení, tak bych dodal jen slůvko doporučil tzn. pokud by chtěl někdo svítit ať si svítí a kdo nechce a´t si nesvítí. Jinak bych navrhoval, aby bylo možno si vyzkoušet na bezpečném místě jízdu ve vysoké rychlosti a jak už tu bylo zmíněno, tak i řešení různých situací, které se mohou vyskytnout na silnici. A to pod dohledem zkušeného instruktora. Toto by mohla i částečně hradit ji pojišťovna, protože by se jí to vrátilo mnohonásobně.

[upravil dne 4/5/07 OK406]

Ja jsem jedine pro sviceni, protoze pokud nekdo nebude chtit svitit a v dusledku toho dojde k nehode, odnese to i ridic, ktery svitil, a to jen treba diky tomu, ze nekdo jiny nesvitil. Navic to ten ridic treba i zavini, jelikoz toho bez svetel prehledne a kdyby ten clovek svitil, nestalo by se tomu tak. :myslim:D

Měl jsem DN a bylo mi p*d platné, že jsem svítil!!!! Ženská mi na hlavní silnici nedala přednost. A tady svícení nepomůže!! Kdo chce, ať si svítí. :grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Především je třeba začít se změnami nahoře, tzn. zjednodušit a hlavně zrychlit legislativní procesy a procesy různého schvalování nejen věcí okolo silnic. Já bych byl pro zrušení senátu, je to absolutně zbytečná složka,ale to se nestane.. Jinak s těma kamionama co tady někdo říkal a železnicí souhlasím, ale to taky neprojde.Každý hrabe do vlastní kapsy a nyní když už je mýto,tak jsem zvědav co se třeba na D1 opraví v průběhu příštích 5-ti let, když nám to na silnice vydělává tolik a tolik milionů:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: orgacek

Především je třeba začít se změnami nahoře, tzn. zjednodušit a hlavně zrychlit legislativní procesy a procesy různého schvalování nejen věcí okolo silnic. Já bych byl pro zrušení senátu, je to absolutně zbytečná složka,ale to se nestane.. Jinak s těma kamionama co tady někdo říkal a železnicí souhlasím, ale to taky neprojde.Každý hrabe do vlastní kapsy a nyní když už je mýto,tak jsem zvědav co se třeba na D1 opraví v průběhu příštích 5-ti let, když nám to na silnice vydělává tolik a tolik milionů:roker

Staň se politikem a zruš senát a bude hned na nové silnice!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...