Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

306 Hdi nemá výkon


minous

Recommended Posts

Původně zaslal: minous

Zdary, vlastním 306 2,0 Hdi 66 Kw a motor nemá patřičný výkon a diagnostika neukazuje žádnou chybu. Prosím poraďte co by to mohlo být.

Lecos. je potřeba to vidět, nebo víc popsat. Motor nemá výkon v celých otáčkách, nebo jen v nízkých, kouří to ? Je slyšet turbo ? A spoustu dalších věcí. Jako jestli se to na půl plynu rozjede slušně a po přidání plného to najedou zvadne.... atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvám se že jsem to napsal tak všeobecně, hlavně mě hned neukamenujte. Turbo je slyšet, a auto jede na půl plynu lépe jak na celý. Respektive ve vyších otáčkách to je jakoby bez života, vytáčí se ale strašně pomalu a ztěžka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minous

omlouvám se že jsem to napsal tak všeobecně, hlavně mě hned neukamenujte. Turbo je slyšet, a auto jede na půl plynu lépe jak na celý. Respektive ve vyších otáčkách to je jakoby bez života, vytáčí se ale strašně pomalu a ztěžka.

Tak 66Kw verze nemá snímač tlaku turba, jen test akčních členů, tak věřím, že v DTC nebude žádná závada. Že diagnostika nic neukáže je ale blbina. Napíchnout a projet a určitě ukáže co jde přes váhu a co přes vstřiky. Možá si byl u někoho, kdo má doagnostiku na parádu a na "zhasínání kontrolky"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...