Sign in to follow this  
Followers 0
minous

306 Hdi nemá výkon

6 posts in this topic

Zdary, vlastním 306 2,0 Hdi 66 Kw a motor nemá patřičný výkon a diagnostika neukazuje žádnou chybu. Prosím poraďte co by to mohlo být.

Původně zaslal: minous

Zdary, vlastním 306 2,0 Hdi 66 Kw a motor nemá patřičný výkon a diagnostika neukazuje žádnou chybu. Prosím poraďte co by to mohlo být.

Lecos. je potřeba to vidět, nebo víc popsat. Motor nemá výkon v celých otáčkách, nebo jen v nízkých, kouří to ? Je slyšet turbo ? A spoustu dalších věcí. Jako jestli se to na půl plynu rozjede slušně a po přidání plného to najedou zvadne.... atd..

omlouvám se že jsem to napsal tak všeobecně, hlavně mě hned neukamenujte. Turbo je slyšet, a auto jede na půl plynu lépe jak na celý. Respektive ve vyších otáčkách to je jakoby bez života, vytáčí se ale strašně pomalu a ztěžka.

Já jsem měl tuto závadu, viz

U mne se to nedusilo, ale chovalo se to jako omezovač na 3000 ot/min.

Samozřejmě - nevím, jestli tvůj motor má takové táhlo, ale snažím se poradit.

Původně zaslal: minous

omlouvám se že jsem to napsal tak všeobecně, hlavně mě hned neukamenujte. Turbo je slyšet, a auto jede na půl plynu lépe jak na celý. Respektive ve vyších otáčkách to je jakoby bez života, vytáčí se ale strašně pomalu a ztěžka.

Tak 66Kw verze nemá snímač tlaku turba, jen test akčních členů, tak věřím, že v DTC nebude žádná závada. Že diagnostika nic neukáže je ale blbina. Napíchnout a projet a určitě ukáže co jde přes váhu a co přes vstřiky. Možá si byl u někoho, kdo má doagnostiku na parádu a na "zhasínání kontrolky"