Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem delal prime sani


Escaper

Recommended Posts

Po dlouhem rozmysleni jak idelat prime sani na me 206 jsem to dneska sesmoulil. Koupil jsem akorat filtr a zbytek dodelal z toho co bylo doma nebo neo malo jsem musel dokoupit. Na vysledek se muzete mrknout na me strance (nebudu to dvakrat vkladat na server ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Falken

Ja to musim někde na netu najit a objednat. Schválně by mě to taky zajímalo.:D

Co chces hledat, ja sem kupoval akorat filtr v autofamu a zbytek sem si dodelal, zitra sem dam poradne fotky, tohle je focene mobile a stoji to za....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

Původně zaslal: Falken

Ja to musim někde na netu najit a objednat. Schválně by mě to taky zajímalo.:D

Co chces hledat, ja sem kupoval akorat filtr v autofamu a zbytek sem si dodelal, zitra sem dam poradne fotky, tohle je focene mobile a stoji to za....

Tak to hod 100% foto se kouknu jak to mas potreboval bych se zbavit toho sileeneho nasavace na kapote a vymyslet nejak lepsi privod vzduchu k filtru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz tam byl originalni box tak ho presne takle zakryva. Mezi chladicem a tim plechem mam 5cm mezeru a jeste jsem se dival ze tahle cast chladice je dokonce castecne zakryta predni maskou uz z vyroby. Uvidim kdyby bs tim byl problem predelam poreferuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

Kdyz tam byl originalni box tak ho presne takle zakryva. Mezi chladicem a tim plechem mam 5cm mezeru a jeste jsem se dival ze tahle cast chladice je dokonce castecne zakryta predni maskou uz z vyroby. Uvidim kdyby bs tim byl problem predelam poreferuju.

Tak to potom jo;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filtr byl celkem teplej pri normalni jizdee -> salo to horkej vzduch co prosel pres chladic. Proto jsem vyhodil ven i zbytek puvodniho vzduchoveho sani (odvodnovac) a dal tam hlinikovou flexi trubku kterou jsem navedl primo k filtru a druhej konec je za naraznikem v miste puvodniho odvodnovace. Po teto uprave je filtr studeny a je to i poznat na jizde. Predtim vzdycky motor, kdyz byl jeste studeny chladic tak to tahlo lepe. Ted je uz jedno jestli je chladic teply nebo studeny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Nazdárek taky uvažuji o přímem sáni:D, ale mam dilema jaký filter koupit. Zrovna tisíce se mi nechce dávat za Greeny, KN a pod.:roll, ale na druhou stranu abych nekoupil nejaký šmejd:bojim, který mi zasere motor, nebo se bude chovat jako špunt.

V jaké hodnotě a jakou značku-typ doporučujete aby to mělo zvuk a nějaký koník navíc.:mrk

Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Po dlouhem rozmysleni jak idelat prime sani na me 206 jsem to dneska sesmoulil. Koupil jsem akorat filtr a zbytek dodelal z toho co bylo doma nebo neo malo jsem musel dokoupit. Na vysledek se muzete mrknout na me strance (nebudu to dvakrat vkladat na server ) "

no muj nazor Escaper je...filtr je dobry jen ta plastova hadica od sani motoru k filtru je tam na nic.chce to potrubi,ktere se nezmrstuje,nejlepe kov nebo take neco.teprve pak budes poznat rozdil ve zvuku a taky ve vykone.protoze ta plastova hadice se zmrstuje a tim stracis podtlak v sani.a taky ja bych ten filtr dodola nezahybal ale nechal ho rovne a od motoru ho predelil plechcem aby nesal teplo. tot vse.je to jen rada ale kdyz to takhle udelas to budes civiet jakej to ma zvuk a jak to slape.jaa to tak udelal na me byvale 406 1.8 16v 110k a to bylo hodne znat :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

foto nemam a uz ani neudelam.je prodana.ale mnel jsem to na kovovem potrubi,ktere bylo vyhnuto smerem od svetel.rozumis bylo to take L.taky musis dodrzet prumer sani na motoru a na filtru a dobre to vsechno utahnout aby to nechytalo falesny vzduch.jen tak to bude mit poradny zvuk.chce to jen zrucnost a vynalezavost.na ukazku skus do www.google.cz zadat PEUGEOT 406 TUNING a klikni na obrazky a potom hledat.mozna tam bude neco jak to vypada.zdar praci a nech sa ti darz :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedinej problem je v miste pod kapotou ve 206 Mam klimu servo a ABS takze jo to tam vse opravdu nacpane. A jeste jedna vec. Kdyz si vezmu jak je veliky otvor na klapce (cca 3,5cm v prumeru) a ten plastovy krk ma minimalne 6cm v prumeru (to je nejuzsi misto) tak si myslim ze je plne dostacujici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...