Sign in to follow this  
Followers 0
xillix

Crarion rádio a zvláštní chování

4 posts in this topic

Ahoj všem

Potřebuji radu. Mám radio Clarion (viz fotka) ale dělá potíže. Mám ho v cabriu a přes zimu se vybila baterka a rádio začalo dělat potíže. Po nabití baterky se na rádiu ukázaly 4 čárky jako by chtěl kód, ale ten nijak nešel zadat. Je možné zapnout rádio přidržením BAND při zapínání, ale cca po pěti minutách se rádio vypne čárky ukáží zas. Setkali jste se s tím někdo? Díkec

Kdyby někdo měl to stejný rádio a nepotřeboval ho, koupím ho ať je klid. Jedná se přesně o Clarion PU-1570 (viz fotka).

post-0-14109595543463_thumb.jpg

Původně zaslal: xillix

Ahoj všem

Potřebuji radu. Mám radio Clarion (viz fotka) ale dělá potíže. Mám ho v cabriu a přes zimu se vybila baterka a rádio začalo dělat potíže. Po nabití baterky se na rádiu ukázaly 4 čárky jako by chtěl kód, ale ten nijak nešel zadat. Je možné zapnout rádio přidržením BAND při zapínání, ale cca po pěti minutách se rádio vypne čárky ukáží zas. Setkali jste se s tím někdo? Díkec

Kdyby někdo měl to stejný rádio a nepotřeboval ho, koupím ho ať je klid. Jedná se přesně o Clarion PU-1570 (viz fotka).

A co zkusit tohle??? Jestli to chceš celé, napiš mi e-mail a zašlu:papa

post-0-14109595636551_thumb.jpg

zdrawim...chtel bych se zeptat jak toto radio vyndat ze stredoveho panelu.nejak se mi to nedari..diky

Zober si dva priborove nože,pich ich každy do jedneho vyrezu na spodnej hrane radia tak aby nôž nešiel kolmo na vyrez,ale trošku odspodu.Ked ich tam zasunieš,vyrovnaj ich aby boli kolmo k radiu a radio dvoma prstami za kazetovy otvor vytiahni...Ak je to original radio,čo je na obrazku...

[upravil dne 1.8.2007 Hnopo]