Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Crarion rádio a zvláštní chování


xillix

Recommended Posts

Ahoj všem

Potřebuji radu. Mám radio Clarion (viz fotka) ale dělá potíže. Mám ho v cabriu a přes zimu se vybila baterka a rádio začalo dělat potíže. Po nabití baterky se na rádiu ukázaly 4 čárky jako by chtěl kód, ale ten nijak nešel zadat. Je možné zapnout rádio přidržením BAND při zapínání, ale cca po pěti minutách se rádio vypne čárky ukáží zas. Setkali jste se s tím někdo? Díkec

Kdyby někdo měl to stejný rádio a nepotřeboval ho, koupím ho ať je klid. Jedná se přesně o Clarion PU-1570 (viz fotka).

post-0-14109595543463_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: xillix

Ahoj všem

Potřebuji radu. Mám radio Clarion (viz fotka) ale dělá potíže. Mám ho v cabriu a přes zimu se vybila baterka a rádio začalo dělat potíže. Po nabití baterky se na rádiu ukázaly 4 čárky jako by chtěl kód, ale ten nijak nešel zadat. Je možné zapnout rádio přidržením BAND při zapínání, ale cca po pěti minutách se rádio vypne čárky ukáží zas. Setkali jste se s tím někdo? Díkec

Kdyby někdo měl to stejný rádio a nepotřeboval ho, koupím ho ať je klid. Jedná se přesně o Clarion PU-1570 (viz fotka).

A co zkusit tohle??? Jestli to chceš celé, napiš mi e-mail a zašlu:papa

post-0-14109595636551_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zober si dva priborove nože,pich ich každy do jedneho vyrezu na spodnej hrane radia tak aby nôž nešiel kolmo na vyrez,ale trošku odspodu.Ked ich tam zasunieš,vyrovnaj ich aby boli kolmo k radiu a radio dvoma prstami za kazetovy otvor vytiahni...Ak je to original radio,čo je na obrazku...

[upravil dne 1.8.2007 Hnopo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...