Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Interiér v barvě


renm

Recommended Posts

Peugeot 205

Stříkal jste někdo už nějaké díly v interiéru do jiné barvy než je ta původní? Zrovna jsem se do toho pustil... Jinak střed budu mít kompletní kromě toho jak jsou ovládací kolečka na topení - kolečka mám, ale ten panel jsem radši nechal tak, jelikož jsou tam ty obrázky a svítí to. Nejhorší je že to mám potečený od osvěžovače vzduchu a je to vyžraný a ničím to nejde opravit, nevíte někdo co s tím?

Jinak na barvení používám základ na plasty + akrylový autolak, odmaštění provádím lihem

Kdyžtak se někdo podělte co všechno máte v barvě, případně nějaké fígle.

[upravil dne 26/4/07 renm]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja budu strikat na bilo int. v mem auti, lehce obrousit povrch, ocistit, zaklad na plasty, barvu a aspon 3 vrstvy laku, pokud to bude namahany plast (napr. loketni operka), tak aspon 6 vrstev. Akorat nevim co s tou bilou udela lak... kdyz jsem to daval na chromovy sprej, tak se z chromu stala stribrna...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty to budeš ještě přelakovávat lakem? Nebojíš se že lak zežloutne? časem? Jinak vrstev tam mám určitě víc jak tři, při třetí ta barva nebyla ještě tak výrazná, furt prosvítala černá, jinak ty vrstvy jsem dělal co nejtenší jsem dokázal...

Díly jsem nepřebrušoval, nechal jsem tam ten reliéf jaký byl.. možná časem ale mě se to líbí víc takhle, než ůplně hladké...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslel jsem to do hladka, jen tim trochu strhnes ten bordel co je nahore a zdrsnis povrch... hodne jemny smirgl, nebo jsem sehnal i takovou houbicku - je to jak houbicka na nadobi, jen drsna a s tou to jde moc dobre!

Jinak s tim lakem prave nevim... bojim se toho ze to pak udela nejaky nepekny povlak, tak uvidime...mozna to chce nejaky kvalitni lak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja ted taky strikal... nedelal bych to kdybych nemel celou palubku v haji tak jsem ji svaril a pak prebrousil striknul Plastic Pimerem neloby naleptavacem plastu pak 3-4 vrstvy plnice prebrousil jemnym vodnim smirkem pak fouknul asi 5 vrstavama cerneho laku a vysledek celkem dobrej az na to ze ja vul koupil omylem cernou lesk misto matu a ted se mi odrazi prasatka do oci :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chuck11

Jenom bych dodal k tomu laku,bacha na něho co sním stříkáte.Jak začně svítit sluníčko tak vás to může oslňovat:papa

Hlavne cim to strikate bavil jsem se o tom i z lakyrou rikal ze kdyz se to strikne matem tak to neni tak hrozne ale pokud prej chci vymyslet blbosti mam si dat palubovku ocalounit a ne strikat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

s3010009.jpg

Tak zatím jsem pokročil až sem, zatím velká spokojenost, vše proběhlo bez problémů..teď se rozmýšlím nad ostatníma dílama, buď je potáhnu béžovou koženkou anebo přestříkám nějakou krémovou metalízou...ale koženka je asi nejlepší řešení, jelikož jsou tam i takové gumovější díly na kterých barva držet moc nebude...

[upravil dne 10/7/07 renm]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Marda - to si děláš srandu, že jsi omylem nastříkal leskem místo matem.........:D:D:D:D

Bohousi bohuzel ne.... Vzal jsem z regalu spreje a az doma si vsimnul ze jsem zacal strikat leskem :mad::mad: ale kaslu na to az budou money a auto v stavu ze budu 100% spokojen jde to do kuze nebo neceho podobneho takze tu chvili jeste vydrzim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...