Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P605, D1, 219km/h?, 3 body a 4000kč


Pechy

Recommended Posts

Nechci prudit . ale toto forum je celkem o ničem. Jako nemáš jezdit jak hovado a nemusíš řešit přestupkové řešení. Ano každej občas na to šlápne ale na dálnici je pro mě maximum 170 220Km/hod je už velkej extrem. Jestli si chceš rozbít hubu tak to udělej někde kde nevezmeš nikoho sebou:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

Původně zaslal: oddie

Policajti nejsou povinni na místě tu fotku ukázat ani v případě, že o to požádáš. Když nebudou chtít, neukážou vůbec nic, a uvidíš ji až u správního řízení. Nicméně na požádání se s ní většinou pochlubí.

Tohle jsis vycucal z prstu? Pokud záznam mají, jsou povinni ti ho na požádání předložit. A nesnaž se mě přesvědčovat o opaku. :papa

Je to tak, pokud ti ji neukážou, tak je to na sepsání na místě (oznámení) nebo stížnost. prostě ti musí ukázat na základě čeho dospěli k dané rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Pechy: Si měl hodně velký štěstí,že ti nakonec nedali plnou pokutu,ale uhráli to na něco jinýho. To já sem takový neměl. Moje první pokuta za rychlost. Bylo to necelej měsíc po zavedení bodovýho systému. Změřili mě 20m před značkou konec obce. Naměřili mi 73Km/h. 2500Kč, 3body a pravidlo 2x a dost :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...