Sign in to follow this  
Followers 0
Neon

Prodloužení SRAZU do úterka ...

25 posts in this topic

Již se to v nějakém THREADu řešilo, ale pro přehlednost zakládám NEW vlákno ...

Jelikož v úterý je státní svátek (nepracuje a neškoluje se:D), tak by snad byla možnost si prodloužit na Višňový pobyt do úterka ... co vy na to?? Kdo by byl pro. A druhá moje otázka zní: kdo by byl pro vzít si ssebou kolo, aby se udělal v pondělí/úterý nějaký výlet po okolí (je to tam fakt COOL) ...

:papa

Tak já si ten víkend 100% prodloužit nemůžu v pondělí jedu pryč už mám něco jinýho...

Já mám povolenku od manželky jen do neděle, takže bohužel.

my prosim zustavame do pondelniho obeda, protoze vecer mame divadlo a odpoledne mozna budu mit nejake vyrizovani v Prahe

Neon - quatro posádka uvidí dle nálada atd. Ale kola už do auta nenacpu :nevim

Zůstanu klidně až do úterý - samozřejmě podle lidí. Kolo neni problém, jsem pro :super:super

Původně zaslal: komisar

to máte super zábavu já mám víkend ranní,v pondělí zubař:rollbede asi trhání pak na odpolední do práce a v uterý místo průvody taky odpolka.Takže když někdo řekne že má prodloužený víkend blé jak pro koho.Jinak Vám přeji Super počasí na srazík nezapomeňte na opalovacím krémy.:papa

Víkend ranní 12ky a pondělí s úterým odpolední 8mičky?

Jasně! Jen to vypadalo, že máš na chlup stejný šichty jako já. Mám v práci chládek i v největších vedrech. :D

:( já měla mít volno od čtvrtka do středy, ale jelikož naše šéfová personálního nezajistila zástup, žádnou dovolenou nemám. Tudíž příjezd nevímkdy a odjezd zaručeně v neděli. :nevim

Já s Oddie tam taky zůstáváme do úterka, už jsme si to naplánovali před časem.

Původně zaslal: Garfield

Já s Oddie tam taky zůstáváme do úterka, už jsme si to naplánovali před časem.

Ale kolo asi nebýt váš přítel, že?? Myslím jako BAJKa ... ;)

Pokud se to tu do zejtra nějak rapidně nezlepší, tak na kolo kašlu a pobyt prodlouží bez kola v závislosti na ostatních

Původně zaslal: Vertex

Pokud se to tu do zejtra nějak rapidně nezlepší, tak na kolo kašlu a pobyt prodlouží bez kola v závislosti na ostatních

Asi tak ... ... ... nebudu si dělat cyklovýlety jenom ve dvou ... bychom byli blbej páreček ... :roker

Původně zaslal: Neon

Asi tak ... ... ... nebudu si dělat cyklovýlety jenom ve dvou ... bychom byli blbej páreček ... :roker

Nezapomeňte si případně růžové ručníky ;):D:D:D

No tak nevím jak ostatním, ale mě prodloužení do pondělí bohatě stačilo a ještě teď toho mám plný brejle ;)

nahodou, prodlouzeni bylo super a nemit vecer divadlo, tak zustanu az do utery, aspon bysme mohli upalit carodejnici :D

padnul teda jeste napad udelat po divadle prepadovku, ale protoze se divadlo protahnulo do jedenacti, tak jsme to vzdali a prepadli uz jenom postylky :D

Jak říká Bohouš, měl jsem toho plný kecky už v pondělí. Nějak moc bombastickejch zážitků najednou.

Neon mi cestou k jezírkům vyprávěl o tom, jak nebude zas den vůbec na nikoho mluvit, a přepadlo mě naprosto to samý.