Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

lozisko volantu P306


tibil

Recommended Posts

Ahojte,

pri rozbiehani,cize pri pomalom pustani spojky,som zistil ze sa mi klepe a bucha cely volant.Na prednej naprave som vsetko vymenil, -capy riadenia. -gumy ramien,predne aj zadne. Nakoniec som prisiel na to,ze mam volu na volante,bude tam vybite lozisko.Neviete ake tam to lozisko,ci dake ihlickove,alebo len klzne z mosadze,a ako ho vymenit.Je to problem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..ja viem,nemalo,ale tipek (talian) co vlastnil auto predomnou,jazdil na uplne rozbitej naprave. Podla toho v akom stave bola ked som auto kupil,tak asi dost dlho. Preto si myslim,ze vsetky tie narazy pri prechadzani jam na ceste si odniesol volant. No nic,zajtra to rozhodim a uvidim... ..zatial dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som sa to pokusal rozobrat ale nepodarilo sa mi povolit torx srobu na volante. Ani ja ani nikto z mojich znamych nema taku velkost nastavca na tu srobu. Skusal som to tak,ze som do nej vlozil siroky srobovak,no nepomohlo. Takze stojim na mrtvom bode a zajtra musim kupit origo nastavec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak som to spravil. Sice mi ziadne take loziska nevedeli nikde objednat (v PEUGEOT-e som nebol,mam to od ruky),ale vymyslel som to inak. Ono to ani tak nebol problem v loziskach,ale skor bola vydrata tyc riadenia na ktorej je volant. Tu sa mi zatial moc kupovat nechce a tak som len tie loziska posunul asi o centimeter po osi (tyci riadenia). Loziska su teraz na este nevydratom mieste a je to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratulujem, je to neprijemne, ked to klepe pod rukami.

Neviete niekto prosim, ci sa da rovnako pomoct aj pri citroene C5 (r. 2002)? Diagnoza je presne rovnaka, servis chce vymenit vsetko pod volantom za nove za vela vela tisic...

_______________________________________

P406 2,0HDI, kombi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tibil

Původně zaslal: argoo

gratulujem, je to neprijemne, ked to klepe pod rukami.

Neviete niekto prosim, ci sa da rovnako pomoct aj pri citroene C5 (r. 2002)? Diagnoza je presne rovnaka, servis chce vymenit vsetko pod volantom za nove za vela vela tisic...

_______________________________________

P406 2,0HDI, kombi

...tak to skus rozobrat,a zistit kde je chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...