Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bacha na tenhle bazar


Maverick

Recommended Posts

Rozhodl jsem se to sem napsat pro, aby nebylo více napálených jako já. Tak tedy: Dnes mi měli konečně přijít doklady na Mi16 (má totiž jen švýcarský papíry) Vykuk na tipcars inzeroval tyto za 1000Kč. K mému překvapení na oznávení o vyzvednutí zásilky stála částka 5100Kč!!!!!:grr, a taky pochybuju, že tam v tom balíku ty doklady jsou, jelikož na tipcars jsou tyto doklady !OPĚT! inzerovány na prodej za 5000Kč. Zásilku jsem pochopitelně převzít odmítl.

Jedná se o tento bazar:

AUTOSTAR SERVIS, s. r. o.

Pod Stadionem 82, 41742 Teplice - Krupka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Díky za info.

Na druhou stranu, kdyby sem měli psát své negativní zkušenosti s bazary všichni, obávám se, že by to bylo hodně dlouhý a móóóc smutný čtení.

No a proč ne? Od čehopak fórum máme, když ne na výměnu zkušeností?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

No a proč ne? Od čehopak fórum máme, když ne na výměnu zkušeností?

Já jsem přece ani v nejmenším nenaznačil, že by mi to vadilo, nebo že bych si to nepřál. Konstatoval jsem, že to bude (by bylo, pokud by psali) smutné čtení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Rozhodl jsem se to sem napsat pro, aby nebylo více napálených jako já. Tak tedy: Dnes mi měli konečně přijít doklady na Mi16 (má totiž jen švýcarský papíry) Vykuk na tipcars inzeroval tyto za 1000Kč. K mému překvapení na oznávení o vyzvednutí zásilky stála částka 5100Kč!!!!!:grr, a taky pochybuju, že tam v tom balíku ty doklady jsou, jelikož na tipcars jsou tyto doklady !OPĚT! inzerovány na prodej za 5000Kč. Zásilku jsem pochopitelně převzít odmítl.

Jedná se o tento bazar:

AUTOSTAR SERVIS, s. r. o.

Pod Stadionem 82, 41742 Teplice - Krupka

tak už to prostě chodí a taková je doba a jiná nebude,já před osmi lety kupoval Renault 21 za 10.000kč od člena rómské komunity a jako mladý a nezkušený jsem sepsal smlouvu a zaplatil (plnou částku :grr ) a čekal na odhlášený TP na mé jméno.Týden nic,čtrnáct dní nic,telefon nebral a už mi bylo jasné že vše nebude jak má být.Po měsíci čekání za mnou přišla pětice úplně jiných bratrů a nabízeli mi papíry na R21 :D za kamarádskou cenu 10.000kč a protože jsme lidi tak jsme se domluvili na 6.000kč a obchod byl uzavřen a já spokojen že jsem nepřišel o 10 :super

p.s. o rok později jsem ho prodal za 20.000kč a půl roku nato ho nový majtel rozsekal na kaši :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BATT

To je hold nevýhoda dobírky, nikdy nevíš co je uvnitř a zaplatit to musíš, pokud si to chceš převzít.:(

To je fakt. Kdybych se do toho balíku mohl aspoň podívat......Nevim možná mu křivdim a třeba se jen přepsal s conou,:myslim ale na druhou stranu je víc než divný, že doklady znovu nabízí:bojim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: BATT

To je hold nevýhoda dobírky, nikdy nevíš co je uvnitř a zaplatit to musíš, pokud si to chceš převzít.:(

To je fakt. Kdybych se do toho balíku mohl aspoň podívat......Nevim možná mu křivdim a třeba se jen přepsal s conou,:myslim ale na druhou stranu je víc než divný, že doklady znovu nabízí:bojim
Myslím že na Poště s přítomností odpovědného pracovníka jako svědka jde zásilka zkontrolovat;) Zeptej se na poště jestli ti vyhoví.

[upravil dne 25/4/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: BATT

To je hold nevýhoda dobírky, nikdy nevíš co je uvnitř a zaplatit to musíš, pokud si to chceš převzít.:(

To je fakt. Kdybych se do toho balíku mohl aspoň podívat......Nevim možná mu křivdim a třeba se jen přepsal s conou,:myslim ale na druhou stranu je víc než divný, že doklady znovu nabízí:bojim

jestli chceš doklady na Mi16 tak bych tu jedny měl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezky Dundee ty si to pamatuješ:super

To Radek Hurvajz: Tak to právě bohužel nejde.

To Dundee: Sehnat doklady na Mi16 rv.93 je stejný jako schánět v gžungli bílou homosexuální gorilu. Háček je totiž v tom, že Míčka vyrobený v roce 93 a později se údajně do čech nikdy ofiko nedovážely, takže se musim pokusit postavit to na doklady starýho model (to by snad neměl bejt až takovej problé. Béikso co jsem měl bylo rv.91 a papíry mělo z r. 85 což byl starej model).

Docela by mě zajímalo jestli ti co zde mají Míčka vyrobený v roce 93 a později (jsou asi 4) na ně mají i správný doklady nemo jestli jezdí na dokladech starejch MI16.

[upravil dne 25.4.07 Mefisto86]

[upravil dne 25.4.07 Mefisto86]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Hezky Dundee ty si to pamatuješ:super

Pamatuju, protože rarity se nezapomínají a já mám navíc takovej "dar" a tím je paměť na čísla a označení, což v praxi sice znamená, že si pamatuju dost, ale někdo to dost obtěžuje a dokonce mi jednou nadřízenej vyhrožoval, že jestli s tim nepřestanu, tak mě zastřelí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jů, to byl můj příspěvek číslo 1500, hurá!!!:D :D :D

Jo a k tématu: Nebylo by výhodnější prostě sednout na vlak a do těch Teplic si pro papíry dojet osobně? Poštou bych převzal maximálně nějakej ND v hodnotě několika stovek (kde by mě sice šutr v balíku nasral, ale to neni důležitý), ale papíry od auta? Nezlob se na mě, nafouklou obálku za pět litrů ti pošlu klidně taky a najdeš letáky z Tesca...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Jů, to byl můj příspěvek číslo 1500, hurá!!!:D :D :D

Jo a k tématu: Nebylo by výhodnější prostě sednout na vlak a do těch Teplic si pro papíry dojet osobně? Poštou bych převzal maximálně nějakej ND v hodnotě několika stovek (kde by mě sice šutr v balíku nasral, ale to neni důležitý), ale papíry od auta? Nezlob se na mě, nafouklou obálku za pět litrů ti pošlu klidně taky a najdeš letáky z Tesca...

No jó no. jsem holt ještě mladej, nezkušenej a mooooc důvěřivej:( A do Teplic nejedu. Pokusim se sehnat něco v Praze. Ososbní kontakt je přeci jen lepší.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s tim přepisem těžko uspěješ, protože ti nikdo nedovolí postavit auto z roku 93 na papíry starýho modelu, protože jsou kastle odlišný a tudíž mají jiný objednací číslo. Oddie to tu jednou hezky rozepisoval, byl to příspěvek tuším o přestavbě 205ky, zkus Hledání. Být tebou, tak tomu frájovi zavolám nebo napíšu a vydal bych se za nim osobně. Taková pálka za cestu to nebude...

EDIT: Možná Hugo ty správný papíry má, když má v podpisu 205 GTi 2.0 Mi16, napiš mu a uvidíš...

[upravil dne 25/4/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...