Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dojezd oken a orig.radio Clarion


Guest PŘEMA

Recommended Posts

Chlapi prosím nevíte někdo proč mi na 406 nedojíždí nahoru automaticky řidičové okno,dolů to funguje.

a ještě jedna otázka.

Je originál autorádio "CLARION" kodované ve 406? Mám strach odpojit baterku,protože nemám kod.

Moc dík za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

Chlapi prosím nevíte někdo proč mi na 406 nedojíždí nahoru automaticky řidičové okno,dolů to funguje.

a ještě jedna otázka.

Je originál autorádio "CLARION" kodované ve 406? Mám strach odpojit baterku,protože nemám kod.

Moc dík za odpověd.

Rádio je kódované u nových modelů přes BSI, tzn. když odpojíš baterku, tak se nic nestane, ale když to dáš do jiného kchar, tak to nebude fungovat (jestli nekecám:myslim).

A to okno - tipoval bych to na nečistoty nebo poškozený motorek, ale když to jezdí na jednu stranu, tak zpátky by to taky mělo. Btw, jak to dostáváš nahoru, když ti to dolů sjede? není to náhodou tak, že ti to nahoru vyjede, ale musíš postupně, po částech?

Předpokládám, že máš nový model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio je kódované u nových modelů přes BSI, tzn. když odpojíš baterku, tak se nic nestane, ale když to dáš do jiného kchar, tak to nebude fungovat (jestli nekecám:myslim).

A to okno - tipoval bych to na nečistoty nebo poškozený motorek, ale když to jezdí na jednu stranu, tak zpátky by to taky mělo. Btw, jak to dostáváš nahoru, když ti to dolů sjede? není to náhodou tak, že ti to nahoru vyjede, ale musíš postupně, po částech?

Předpokládám, že máš nový model.

Jo jo mám nový model a dík za to radio.:super Mě to nahoru jezdí jen to musím držet nejde to jen na cvaknutí po spínači a dolu to jezdí i po cvaknutí po spínači. Asi jsme si špatně rozuměli:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest venca777

Zkousel jsi ho stahnout az dolu tim, ze drzis tlacitko a nepouzivas autom. spousteni a pak zase drzet a vyjet az nahoru, protoze kdyz ti zastavi v automatice o nejakou prekasku, tak ti sjede o kousek a zastavi a nekdy se rozhodí pamet, to samí se stava kdyz odpojis baterku. Timhle by se to melo obnovit, aspon me todelalo to stejny a potomhle to vsechno fungovalo. Je to popsany nekde v manualu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...