Guest PŘEMA

Dojezd oken a orig.radio Clarion

7 posts in this topic

Chlapi prosím nevíte někdo proč mi na 406 nedojíždí nahoru automaticky řidičové okno,dolů to funguje.

a ještě jedna otázka.

Je originál autorádio "CLARION" kodované ve 406? Mám strach odpojit baterku,protože nemám kod.

Moc dík za odpověd.

Původně zaslal: PŘEMA

Chlapi prosím nevíte někdo proč mi na 406 nedojíždí nahoru automaticky řidičové okno,dolů to funguje.

a ještě jedna otázka.

Je originál autorádio "CLARION" kodované ve 406? Mám strach odpojit baterku,protože nemám kod.

Moc dík za odpověd.

Rádio je kódované u nových modelů přes BSI, tzn. když odpojíš baterku, tak se nic nestane, ale když to dáš do jiného kchar, tak to nebude fungovat (jestli nekecám:myslim).

A to okno - tipoval bych to na nečistoty nebo poškozený motorek, ale když to jezdí na jednu stranu, tak zpátky by to taky mělo. Btw, jak to dostáváš nahoru, když ti to dolů sjede? není to náhodou tak, že ti to nahoru vyjede, ale musíš postupně, po částech?

Předpokládám, že máš nový model.

Rádio je kódované u nových modelů přes BSI, tzn. když odpojíš baterku, tak se nic nestane, ale když to dáš do jiného kchar, tak to nebude fungovat (jestli nekecám:myslim).

A to okno - tipoval bych to na nečistoty nebo poškozený motorek, ale když to jezdí na jednu stranu, tak zpátky by to taky mělo. Btw, jak to dostáváš nahoru, když ti to dolů sjede? není to náhodou tak, že ti to nahoru vyjede, ale musíš postupně, po částech?

Předpokládám, že máš nový model.

Jo jo mám nový model a dík za to radio.:super Mě to nahoru jezdí jen to musím držet nejde to jen na cvaknutí po spínači a dolu to jezdí i po cvaknutí po spínači. Asi jsme si špatně rozuměli:)

tak zhod tapec vymontut to ovladanie okien odtial a precisti kontakty mne to tak blblo a mal som to zaoxidovane

Precistil som u uz to ide ako ma:papa

Mě to dělalo taky. Ty kontakty byly pěkně zkorodované. A teď jako z fabriky.

Zkousel jsi ho stahnout az dolu tim, ze drzis tlacitko a nepouzivas autom. spousteni a pak zase drzet a vyjet az nahoru, protoze kdyz ti zastavi v automatice o nejakou prekasku, tak ti sjede o kousek a zastavi a nekdy se rozhodí pamet, to samí se stava kdyz odpojis baterku. Timhle by se to melo obnovit, aspon me todelalo to stejny a potomhle to vsechno fungovalo. Je to popsany nekde v manualu. ;)