Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

blinkry prestaly blikat - jen sviti - 405


broukoid

Recommended Posts

blinkry nejdriv delaly misto obvyklyho: "cvak --- cvak --- cvak.." zmateny: "cvak ---cvakcvakcvak --- cvak.." a pak prestaly cvakat uplne a jenom svitila kontrolka - taky blinkry svitily, jak sem pozdejs zjistil, ale to sem cestou nevedel a myslel sem ze nesvitej vubec, takze sem jenom zbesile mlatil do palubky (asi 2x se mi to podarilo rozblikat - vzdycky asi na 5-10sekund) a daval velkej pozor kdyz sem odbocoval..

netusite neko co to muze byt?

vadnej prerusovac?? - nevim ani jak to vypada, kde to je umisteny a kde to da koupit..

budu vdecnej za kazdou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest dtyrkas

Krabicka "prerusovace" je umistena nad pojistkovym rozvadecem, pod volantem, za odklopnym deklem ( u stare verze, u nove nevim). Asi bych ho zkusil vymenit, na kostru to nevypada, na vadny zarovky uz vubec ne (kdyz mi jedna praskne, rozblika se rychleji). Takze bych to videl na ten klopnej obvod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle věci se nekupují v Kelly, zeptej se v nějakém autoelektrikářství.

Pokud jsi někde okolo Prahy 8,9, tak můžeš zkusit Elan car (u nádraží Libeň). Jinak mám možná ještě nějaký v šuplíku, ale musel bys přesně vědět jaký (3 nebo 4 vývody), a navíc nevím kdy budu v garáži a sólo tam pro to nepojedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U peugeota je v tý krabičce relátko posazený na plošnym spoji společně s nějaky integráčem, odpůrkama a pár kondíků. Škodišlak to měl myslim na principu toho bimetalo. Jinak by se to mohlo též dát sehnat v elitu (ale nejsem si tim tak jist)

[upravil dne 26.4.07 Mefisto86]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...