Sign in to follow this  
Followers 0
broukoid

blinkry prestaly blikat - jen sviti - 405

10 posts in this topic

blinkry nejdriv delaly misto obvyklyho: "cvak --- cvak --- cvak.." zmateny: "cvak ---cvakcvakcvak --- cvak.." a pak prestaly cvakat uplne a jenom svitila kontrolka - taky blinkry svitily, jak sem pozdejs zjistil, ale to sem cestou nevedel a myslel sem ze nesvitej vubec, takze sem jenom zbesile mlatil do palubky (asi 2x se mi to podarilo rozblikat - vzdycky asi na 5-10sekund) a daval velkej pozor kdyz sem odbocoval..

netusite neko co to muze byt?

vadnej prerusovac?? - nevim ani jak to vypada, kde to je umisteny a kde to da koupit..

budu vdecnej za kazdou radu

Krabicka "prerusovace" je umistena nad pojistkovym rozvadecem, pod volantem, za odklopnym deklem ( u stare verze, u nove nevim). Asi bych ho zkusil vymenit, na kostru to nevypada, na vadny zarovky uz vubec ne (kdyz mi jedna praskne, rozblika se rychleji). Takze bych to videl na ten klopnej obvod.

ted sem koukal na autokelly, jestli tam ten prerusovac maj, a nemaj :( - ma nekdo predstavu kde se da sehnat (praha) ?

Tyhle věci se nekupují v Kelly, zeptej se v nějakém autoelektrikářství.

Pokud jsi někde okolo Prahy 8,9, tak můžeš zkusit Elan car (u nádraží Libeň). Jinak mám možná ještě nějaký v šuplíku, ale musel bys přesně vědět jaký (3 nebo 4 vývody), a navíc nevím kdy budu v garáži a sólo tam pro to nepojedu.

aha,

ale ja ted sem stejne v praci a takze nemuzu vybehnout ven a kouknout se presne jakej tam je.. zkusim ten elan car..

v kazdym pripade dekuju za radu

No tou kostrou by to mohlo bejt taky(někde zoxidovaný kontakty), ale určitě bych nejdřív mrkl na ten přerušovač. Je to krabicka jako rele, ale dvakrat tak vyšší a je u pojistek s ostatnima relatkama.

taky mi kravnul ale už půl roku je teď klid tak snad ještě vydrží.. Jinak alespoň vim kde je a jak vypadá! Thanks Komisar :super

Ja mam za to, ze tohle funguje na principu zahrivaneho bimetalu, je to tak? V peugeotu je uz elektronicky, s io casovacem, par kondiku a trandaku. :myslim

U peugeota je v tý krabičce relátko posazený na plošnym spoji společně s nějaky integráčem, odpůrkama a pár kondíků. Škodišlak to měl myslim na principu toho bimetalo. Jinak by se to mohlo též dát sehnat v elitu (ale nejsem si tim tak jist)

[upravil dne 26.4.07 Mefisto86]