Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rádio RD3


Schreek

Recommended Posts

Zdravím všechny, jsem tu nováčkem (auto mám dva dny) a moc se v tom nevyznám, tak bych byl moc rád za jakoukoliv radu.

Mam 206ku r.v 2000 s orig rádiem na kazety a dostal jsem nabídku na rádio RD4 na CD z 206ky rv. 2005, problém je v tom, že v tom novějším autě je už multiplex sběrnice a já nevim jestli v tom nemůže být nějaký problém. Hledal jsem po celym foru, ale nic kloudnýho jsem nenašel :nevim Nemáte s tím někdo zkušenosti? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Děkuju za odpověď, už mě poučili jinde, jen mi stejně přijde divný, že typ sběrnice, který je v autě použit má vliv i na rádio, dyť je to stejně přes iso konektor...:myslim

[upravil dne 10.5.2007 Schreek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš sice pravdu s tím konektorem, ale třeba rádio má možnost Autovolume a informaci o rychlosti si bere právě z multiplexu. Nevím jaké další funkce by to ještě mohlo ovlivňovat, ale displej v kapličce je jednotný pro rádio a informace z vozu (dveře, autolock) a ovládaní rádia pod volantem bude mít taky pravděpodobně s multiplexem něco společného.

[upravil dne 11/5/07 imaster]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...