Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mate katalog prislusenstvi od Peugeot CZ?


petr307

Recommended Posts

Původně zaslal: petr307

Zdravim, nemate nekdo doma katalog prislusenstvi, ktery posila Peugeot prostrednictvim Ceske posty (k objednani na jejich webu)? Zajimalo by me, jsouli tam komplet ceny a fotky? Ja konkretne shanim potahy a koberecky...

[upravil dne 24.4.2007 petr307]

ja si myslim, ze to bude uplne ten stejny, jako je ke stazeni na netu :grr a tedy bez cen, ale nech se prekvapit :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

sakrys to je bida, jdu jim napsat co s tim. mam dobre zkusenosti, ze vzdy odpovi, tak sem zvedav co poradi :)

Zhruba pred hodinou a pul jsem psal Domanskemu na Praze 9 dotaz na cenu na par polozek z katalogu, a odpovedeli asi za hodinu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

Zdravim, nemate nekdo doma katalog prislusenstvi, ktery posila Peugeot prostrednictvim Ceske posty (k objednani na jejich webu)? Zajimalo by me, jsouli tam komplet ceny a fotky? Ja konkretne shanim potahy a koberecky...

[upravil dne 24.4.2007 petr307]

A co tyhle potahy?????????

post-0-14109595540766_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: petr307

Zdravim, nemate nekdo doma katalog prislusenstvi, ktery posila Peugeot prostrednictvim Ceske posty (k objednani na jejich webu)? Zajimalo by me, jsouli tam komplet ceny a fotky? Ja konkretne shanim potahy a koberecky...

[upravil dne 24.4.2007 petr307]

A co tyhle potahy?????????

Velice povedené potahy a co to stojí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak který. Ne teď vážně. Je vícero provedení. Konkrétně tyto 3800bez DPH včetně výšivky. kupovali jsme to na firmu, takže DPH doma. Jsou prošité jako RS, bez prošití RS cca cena 3000-3200. Je to tedy šité přímo na míru, pět sedadel, zadní dělené - sedák a opěradlo zvlášť, přední taky 4kusy a otvory pro airbag. Měl jsem již několik potahů, ale tahle látka, provedení i ušití jsem vážně nikde neviděl. Na první pohled jsou k nerozeznání od origo potahů akorát když koukneš pod sedačky jsou tam samozřejmě napínací gumy. Firma garantuje otěruvzdornost, požární předpis - šijou např. pro Škodovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Jak který. Ne teď vážně. Je vícero provedení. Konkrétně tyto 3800bez DPH včetně výšivky. kupovali jsme to na firmu, takže DPH doma. Jsou prošité jako RS, bez prošití RS cca cena 3000-3200. Je to tedy šité přímo na míru, pět sedadel, zadní dělené - sedák a opěradlo zvlášť, přední taky 4kusy a otvory pro airbag. Měl jsem již několik potahů, ale tahle látka, provedení i ušití jsem vážně nikde neviděl. Na první pohled jsou k nerozeznání od origo potahů akorát když koukneš pod sedačky jsou tam samozřejmě napínací gumy. Firma garantuje otěruvzdornost, požární předpis - šijou např. pro Škodovku.

Vypadají fakt dobře. :potlesk Kde se dají sehnat???...Hoď kontakt popř. www.odkaz..... PLEASE :papa

[upravil dne 25-4-07 domav]

[upravil dne 25-4-07 domav]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

A co tyhle potahy?????????

hele ty jsoui super, neco takoveho si predstavuji. chapu ze jsou drazsi, ale jak rikas, nepoznas rozdil od orig. akorat mam fialovou metlu tak bych musel vybraj nejakou vhodnou barvu. jinak 2pavlii: mame retrivra, hovi si v kufru a provokuje ridice za mnou ze zadniho okna :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2petr307: takže jednak máme něco jako tuto (decentní odchylky): http://www.baron.cz/pes/plastova-prepravka-velc-759-k-KP000010-PP000035.html

a pak ještě takový stan (příznivci outdooru určitě znají typ "želva" :D), ale jak tak koukám, baron.cz už to nějak nenabízí :nevim Výhodou stanu je to, že se dá do určité míry přizpůsobit ostatnímu nákladu; přepravka ne, ta je pevná. Ale zase to naší hafině víc "sedí", do stanu se jí zatím moc nechce.

Jinak má aktuálně 32.4kg, takže trochu "dietíme" na těch cca 30 :D Foto viz moje fotogalerie v klubu...

P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pavlii

2petr307: takže jednak máme něco jako tuto (decentní odchylky): http://www.baron.cz/pes/plastova-prepravka-velc-759-k-KP000010-PP000035.html

a pak ještě takový stan (příznivci outdooru určitě znají typ "želva" :D), ale jak tak koukám, baron.cz už to nějak nenabízí :nevim Výhodou stanu je to, že se dá do určité míry přizpůsobit ostatnímu nákladu; přepravka ne, ta je pevná. Ale zase to naší hafině víc "sedí", do stanu se jí zatím moc nechce.

Jinak má aktuálně 32.4kg, takže trochu "dietíme" na těch cca 30 :D Foto viz moje fotogalerie v klubu...

P.

teda RESPECT k vasi hafine...:) myslim ze nas jimmyk by tam nevlezl...:) to tam opravdu v tom vydrzi? neuveritelny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2petr307: ta naše tu přepravku fakt zbožňuje - v noci v ní spí, jinak jen na cesty autem. Stačí otevřít kufr a jakmile jí zmerčí, neudrší jí už nikdo :D z povelu "hopiny" jsem přešaltoval na povel "do tanku!" - líp to zní a je celkem prdel, když to někdo slyší a vidí i výsledek, checht.

Jinak ta velikost je opravdu na labradora-dospěláka; ta naše si hoví dokonce i v klubíčku prvotně stočeném NAPŘÍČ!! Což jsem sice chvilku nechápal, ale zjevně je to z jejího pohledu naprosto skvělý poležení......hlavně pro nás skoro nulový starosti: potřebuješ chvíli klid, šoupneš jí do přepravky.

P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pavlii

2petr307: ta naše tu přepravku fakt zbožňuje - v noci v ní spí, jinak jen na cesty autem. Stačí otevřít kufr a jakmile jí zmerčí, neudrší jí už nikdo :D z povelu "hopiny" jsem přešaltoval na povel "do tanku!" - líp to zní a je celkem prdel, když to někdo slyší a vidí i výsledek, checht.

Jinak ta velikost je opravdu na labradora-dospěláka; ta naše si hoví dokonce i v klubíčku prvotně stočeném NAPŘÍČ!! Což jsem sice chvilku nechápal, ale zjevně je to z jejího pohledu naprosto skvělý poležení......hlavně pro nás skoro nulový starosti: potřebuješ chvíli klid, šoupneš jí do přepravky.

P.

super, prepravku kupuju, nikdy me nenapadlo, ze i na takovy telatka se delaj...ja sem spis pro psi volnost, ale od ty doby co mame novou 307 tak mi "trosku" vadi, kdyz po ceste s psikem mam chlupaty potahy, palubku, kufr...:D jinak jak se dostanu na ty tvoje fotky? rad bych se na psi slecnu podival :) ja bohuzel zadny foto tady v robote nemam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dostal ke computeřu až nyní. Takže adresa na potahy je www.autopotahy.sk. Firma se jmenuje MAD. Zastoupení mají i někde v Olomouci, takže to kupuješ jako v Čechách, žádný převod na Slovenskou banku, takže klasický poplatek. V tom Olomouci je dost ochotná paní (hovoří po Slovensky), s ní se dá vše dohodnout a vyřídit. Po zaslání peněz na účet jsem měl potahy za tři dny (no fakt nekecám). Kámoš ty svoje za pět dní. Na stránkách jsou vzorníky i druh materiálu, kdoby chtěl v kůži lemování, má možnost. Tak mrkněte a přeju hezký výběr, je tam toho fakt dost.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...