Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak nejak se pripravuju na ... posledni sbohem...


rimmer

Recommended Posts

Někdo mě udělal do zadních dvěří zrovna na té hraně promáčklinu a lak je úplně nepoškozenej.

Jenom na sklopené hraně kapoty je pár teček. Tenkrát to ještě dělali poctivě.

Sem s kámošem převážel nedávno Audi A4 2004 a ta měla lak na předku jak kdyby před autem vybuchla bomba :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud budeš mít nějaký tip, podívej se, jestli mají své stránky, buď si je potichu projdi v sekci servis, můžeš si udělat obrázek a nebo se na férovku zeptat, na co ten který typ trpí a na co si dát pozor. Většinou to funguje, nejsou to fanatici, kteří budou tvrdit, že jen jezdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: barenst

...Kazde auto je chyba , nejlepsi auto je to ktere neni tvoje a nestaras je o opravy .

Pokud jej platíš, tak to není pravda. Nájem auta je sice pohodlná varianta, ale o to dražší.

Jako nájem čehokoli, protože pronajímatel na tom musí vydělat. To je základ odnikání. Zajímavé, jak to hodně lidí pořád nechápe. Stejně jako opravy se dějí také, en v lepším případě dostanete náhradní vozidlo po dou opravy "zdarma" he he.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: barenst

...Kazde auto je chyba , nejlepsi auto je to ktere neni tvoje a nestaras je o opravy .

Pokud jej platíš, tak to není pravda. Nájem auta je sice pohodlná varianta, ale o to dražší.

Jako nájem čehokoli, protože pronajímatel na tom musí vydělat. To je základ odnikání. Zajímavé, jak to hodně lidí pořád nechápe. Stejně jako opravy se dějí také, en v lepším případě dostanete náhradní vozidlo po dou opravy "zdarma" he he.

jiste vyhody ma firemni vozidlo pro soukrome ucely, clovek se nemusi trapit opravama a +- ani tim co se do toho leje, ale uplne zadarmo to taky neni, uz jen to ze z takoveho vozu se plati dan z prijmu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak bys chtěl ještě k tématu? Výčet výhod a nevýhod už jsi dostal, tip na konkrétní koupitelné auto nikdo nemá (vyjma toho Passata :P ), tak co dalšího. Hodně štěstí pří obcházení bazarů, vzhledem k tomu, co jsme tak poslední dobou namátkou prošli, při shánění různých aut, ho budeš opravdu potřebovat. Za úvahu při tom našem obhlížení totiž stálo jestli jedno auto ze sta...

Jinak když už, tak tady na clubu mi přijde docela zajímavé tohle - aspoň na zkouknutí:

Má to výhodu hlavně v tom, že 66kW varianta nemá ten pos... odpružený setrvák ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

1,9TD ho samozřejmě také nemá, ale tu vzhledem k omezení stáří vůbec nepočítám...

Ještě jednou OT: kdy byl facelift - 1999?? V inzerátech je 2,0Hdi z 99´, ale i 1,9td (66kW) z 00´. Jezdily HDi i před faceliftem a 1,9td i po něm??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Facelift je MR99, HDI je až od něj dál. Jestli se montovalo ještě souběžně i 1,9TD nevím, možné to je, nicméně v TP se uvádí datum první registrace, a ne rok výroby, a setkal jsem se už i s auty, které byly zfalšovaným datem první registrace omlazené i o tři roky (že se to rozchází o rok je normální - auto vyrobené v na podzim a prodané až na jaře).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno ta 406tka modra je pekna...ale 66kW precejenom mam uz hold jine predstavy, chci automatickou klimu...otec ma manual, trosku opruz otacet porad tim knoflikem, chtel bych uz tempomat atd atd atd..nemluve o tom, ze 164tis. je precejenom dobre zajete auto, na ktere se zacnou veci kaziti i kdyz dily na to auto budou za babku, to verim (pokud se nepokazi neco se vstrikovaci soustavou), cili toho nesplnuje az az moc na me pozadavky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš to, a co mně dalo práce vybrat auto tak, aby tam automatická klima NEBYLA, protože zlatá manuální, no a číslo na tacho je mi k smíchu a beru ho jen jako orientaci pro výměny oleje - protože abych se na stav tacho mohl skutečně spolehnout, to bych si to auto musel koupit nové, a nebo od někoho koho skutečně znám a mohu se na něj spolehnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč manuální? a) protože u toho co mám je u manuální klimy ovládání klasickými táhly, kdežto automatická má poruchové servomotorky, b) klimu používám minimálně, takže jí zapnu opravdu jen když je potřeba, a před dojezdem v dostatečném předstihu vypnu - takže se stihne vysušit výparník a neplesniví to tam, na rozdíl od "mám to zapnutý na auto a o nic se nestarám", co se pak strašně diví, že co chvíli musí jezdit na desinfekci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dojem ,ze se nepochopili hlavni duvody vymeny vozu , tedy auto musi byt , novejsi , vybvenejsi v lepsim technickem stavu a stejne nebo hezci nez ted rimmer ma , a tohle v takovem poradi jak bylo napsano , na ostatnim moc nezalezi jen vykon by mel byt nad nejakou hranici v porovnanim s vahou .

O setrvacnicich se tady psalo hodne ,ja bohuzel nikde nevidel zadny pokazeny (mozna stesti) u peugotu , jen u jinych znacek , dneska ho montuji uz pomalu vsude .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Proč manuální? a) protože u toho co mám je u manuální klimy ovládání klasickými táhly, kdežto automatická má poruchové servomotorky, b) klimu používám minimálně, takže jí zapnu opravdu jen když je potřeba, a před dojezdem v dostatečném předstihu vypnu - takže se stihne vysušit výparník a neplesniví to tam, na rozdíl od "mám to zapnutý na auto a o nic se nestarám", co se pak strašně diví, že co chvíli musí jezdit na desinfekci...

Bratr v Mercedesu používá aut. klimu jak se mu zachce, nikdy nesmrděla a klimu nebylo potřeba 200tis.km vůbec servisovat (do předminulýho léta).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: oddie

Proč manuální? a) protože u toho co mám je u manuální klimy ovládání klasickými táhly, kdežto automatická má poruchové servomotorky, b) klimu používám minimálně, takže jí zapnu opravdu jen když je potřeba, a před dojezdem v dostatečném předstihu vypnu - takže se stihne vysušit výparník a neplesniví to tam, na rozdíl od "mám to zapnutý na auto a o nic se nestarám", co se pak strašně diví, že co chvíli musí jezdit na desinfekci...

Bratr v Mercedesu používá aut. klimu jak se mu zachce, nikdy nesmrděla a klimu nebylo potřeba 200tis.km vůbec servisovat (do předminulýho léta).

Nebylo potřeba vůbec servisovat je hloupost, měla by se nechat kontrolovat a jednou za rok desinfekci. Jinak si zaděláváš v prvním případě na problém s čerpadlem a v druhém a problém se zdravím. Když už to začne smrdět, tak si toho teprve všimneš, ale bakterie jsou svinstvo a člověk by si měl rozmyslet co dejchá. Občas se podívat jak vypadá pylovej filtr, to je panečku pocus se přes to nadechnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...