Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zpožďovač vn. osvětlení


Petr605

Recommended Posts

Nedavno jsem tady plakal, ze mi osvetleni nefunguje, pak jsem to dal nejak zazracne dokupy a pak to zase prestalo chodit. Vrhnul jsem se na to a vyresil to poradne. Sepsal jsem svoje zkusenosti a hodil na web. Na http://www.sweb.cz/P-605/zpozdovac.html je nejaky povidani. Koncem tydne pribudou jeste nejake fotky. Ten zpozdovac je podle me stejny ve vice modelech, neni to zalezitost jenom 605. Kdyz bude nekdo chtit, tak tu opravu jeste podrobneji popisu.

Cely web jeste nefunguje, nemam na to ted tolik casu, ale snad tam budou veci pribyvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti chlape věřím. N adruhou stranu, trápil by tě ve 120 zpožďovač interiérovýho osvětlení? To si radši čas od času dá člověk rád práci z Peugeotem, než se kodrcat v hundrtce, ikdyž i v řadách hundrtkářů se najdou stejný nadšenci jako tady, jenže u nich sou vánoce z centálu a el. stahování okýnek a my to máme většinou už v ceně zájezdu. Viva la Peugeot! :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si nestezuju. Kdybych se v tom vrtat nechtel, nebo me to nebavilo, tak to nedelam. A nechtel jsem tim nijak pomlouvat \"hundrtkare\". To byl jen ilustracni priklad. A sranda musi bejt...;)

A ted si vzponimam: ja jsem vlastne dvema lidem delal do S120 zpozdovac vypnuti osvetleni. A tem se to dokonce zhasina plynule. Takze na nasich silnicich muzes potkat i takto vybavene skudky:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr605: diky, opravdu pekny clanek, tesim se na zbyvajici fotky!

Koukam ze ten zpozdovac mas umisteny kousek vedle nez ja :). K tem pojistkam: 27 muze bejt, mozna i 18 (poslu ti celou tabulku):

F18 5A RH tail lamp; illumination of front/rear cigar lighters, interior light switch, air conditioning switch, clock, trip computer, side lamp warning lamp (1) 10A when dim-dip fitted

F27 10A Door sill lamps; boot lamp; clock or trip computer; towbar; interior lamp switch; roof lamp time switch; electric window alternative supply relay; radio

Tak ty mas cervenobila svetla na dverich...SVdt je holt SVdt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...