Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

střešní okno


Ota

Recommended Posts

Tak chvilka nepozornosti - a jeden k----t mi na 505ce otevřel elektrické střešní okno, samozřejmě nejde zavřít, ručně jsme ho dotáhli dopředu, ale nechce se zvednout ke střeše, aby se uzavřela mezera, zkoušeli jsme snad vše. Nemáte někdo (Marcel) ještě nějaký tip jak ho aspoň dovřít (pak ho již odpojím)? Nerad bych sundaval strop... :nevim

údajně je v jednom místě (tom nejnamáhanějším) ta šroubovice úplně bez zářezů... a navíc bude asi dnes pršet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavřeno. Pokud chceš aby to střešní okno fungovalo, budete muset sehnat novej lanovod, tenhle je naprosto v háji. Jo a můžu tento starej lanovod kompletně vyndat?

Jede super. Automat super, ale nechci si s ním moc potykat, pak bych ho chtěl taky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, tak já ho sundám. Strop jsem rozebral vzadu, jinak ten lanovod je kompletně rozpraskanej.

Jo a co ten vypínač na výstražný světla? Nějak blbne, ne? Kvůli němu pak někdy nejdou směrovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypínač varovných blikačů není úplně v kondici, chce stisknout ještě aspoň jednou, pak zas blinkry jdou...

A ty včelí plástve... to jsou vosí hnízda... předchozí majitel byl asi včelař :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Vypínač varovných blikačů není úplně v kondici, chce stisknout ještě aspoň jednou, pak zas blinkry jdou...

A ty včelí plástve... to jsou vosí hnízda... předchozí majitel byl asi včelař :D

No ten vypínač nestačí jen jednou stlačit...

Rozebírali jste ho?

No ty vosí hnízda jsem našel i na tom Turbu, tak nevím, jestli lidi ty auta používali k přepravě či k chování včel či vos...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...