Sign in to follow this  
Followers 0
Ota

střešní okno

9 posts in this topic

Tak chvilka nepozornosti - a jeden k----t mi na 505ce otevřel elektrické střešní okno, samozřejmě nejde zavřít, ručně jsme ho dotáhli dopředu, ale nechce se zvednout ke střeše, aby se uzavřela mezera, zkoušeli jsme snad vše. Nemáte někdo (Marcel) ještě nějaký tip jak ho aspoň dovřít (pak ho již odpojím)? Nerad bych sundaval strop... :nevim

údajně je v jednom místě (tom nejnamáhanějším) ta šroubovice úplně bez zářezů... a navíc bude asi dnes pršet...

Tomu k---tovi můžeš vyřídit, ať si připraví penízky na nový lanovod... :super

No a zavřeš to? nebo to dáš dohromady aby to i fungovalo? Jak jede auto a co říkáš na automat?

Zavřeno. Pokud chceš aby to střešní okno fungovalo, budete muset sehnat novej lanovod, tenhle je naprosto v háji. Jo a můžu tento starej lanovod kompletně vyndat?

Jede super. Automat super, ale nechci si s ním moc potykat, pak bych ho chtěl taky!

Musel jsi sundavat strop? Sehnat lanovod, to se lehko řekne... ;) Myslím, že ho můžeš kompletně vyndat, aspoň budu mít vzorek ke shánění... :papa

Ok, tak já ho sundám. Strop jsem rozebral vzadu, jinak ten lanovod je kompletně rozpraskanej.

Jo a co ten vypínač na výstražný světla? Nějak blbne, ne? Kvůli němu pak někdy nejdou směrovky...

Jo a co ty včelí plástve?

Vypínač varovných blikačů není úplně v kondici, chce stisknout ještě aspoň jednou, pak zas blinkry jdou...

A ty včelí plástve... to jsou vosí hnízda... předchozí majitel byl asi včelař :D

Původně zaslal: Ota

Vypínač varovných blikačů není úplně v kondici, chce stisknout ještě aspoň jednou, pak zas blinkry jdou...

A ty včelí plástve... to jsou vosí hnízda... předchozí majitel byl asi včelař :D

No ten vypínač nestačí jen jednou stlačit...

Rozebírali jste ho?

No ty vosí hnízda jsem našel i na tom Turbu, tak nevím, jestli lidi ty auta používali k přepravě či k chování včel či vos...