Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bi-xenony


jawor

Recommended Posts

Původně zaslal: PŘEMA

Původně zaslal: jawor

To PŘEMA: vypada to good. to si to tam narval i s cockou??? Jak ti to vyslo dozadu??? musel si rezat nebo nejak upravovat zezadu ten plastovej kryt???

To jawor: JO dával jsem si to tam sám a byla to pekná mrdačka:( ten plastový kryt tam za čočkou vůbec není je tam uplně něco jiného aby to krylo výbojku.

Jo ještě dodatek vyšlo to dozadu tak akorát,proto jsem to dal místo dálkových,protože za tlumenýma je o hodně mín místa a každý cm dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

Původně zaslal: PŘEMA

Původně zaslal: jawor

To PŘEMA: vypada to good. to si to tam narval i s cockou??? Jak ti to vyslo dozadu??? musel si rezat nebo nejak upravovat zezadu ten plastovej kryt???

To jawor: JO dával jsem si to tam sám a byla to pekná mrdačka:( ten plastový kryt tam za čočkou vůbec není je tam uplně něco jiného aby to krylo výbojku.

Jo ještě dodatek vyšlo to dozadu tak akorát,proto jsem to dal místo dálkových,protože za tlumenýma je o hodně mín místa a každý cm dobrý

Chlape taky se do toho pustim za ty prachy :-) pak se pochlubim! Hele nechces mi poslat nejake blizsi fotky toho zadku svetel? na jawor@email.cz prosim prosim jak sem psal vejs ja je mel ve sve shade a tam sem je mel v kufru kam se voda proste nedostane tady prave nevim jak na to cim to skovat. moc by me to pomohlo. predem dik

[upravil dne 26.4.2007 jawor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To KVASKY: S pohyblivou cockou se myslim nikdy nedelaly ale to nevym jiste! co vim vsak na 100 pro je ze se delaji sady s pohyblivou clonkou. je to prestavbova sada misto H4 a tam se ti hybe clonka primo na vybojce. nikdy sem to nevidel jen sem to kdesi cetl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To:jawor. fotky ti pošlu později,ted je tady nemám a já komplet za dálkovýma dal pryč kryt a po nasazení čoček jsem to tavnou pístolí a alobalem tloušky 0,5 mm zalepil aby se tam nedostala voda. Je to trochu prasárna :myslimale nejde to vidět a funguje to.PŘEMA.:):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...