Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kam patří tahle matka M6?


Leo

Recommended Posts

Koncem týdne jsem zjistil, že mi chybí na horním plastovém deklu motoru jeden ze čtyř plastových „zacvakávačů“:(. Dnes jsem zkusil sundat spodní kryty motoru a k mému velkému překvapení tam ležel (ujel jsem s ním minimálně 100km a nesetřepal ho):D. Další překvapení však nastalo, když jsem na zadním krytu našel ležet matku M6, kterou jsem nepostrádal (viz. foto). Ať jsem koukal do motoru shora nebo ze spodu tak jsem neviděl nic, kde by chyběla :myslim. Zajímavé je, že je matka poměrně čistá a bez známek oxidace (narozdíl od většiny matek, které jsou v motoru vidět). Nenapadá někoho kam by mohla patřit?

post-0-14109595540145_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest dtyrkas

Jo jo, taky jsem nasel matku v motorovem prostoru, a ani moc nepatram, kam ji zapomnel servisak dat. Mimochodem, zapomnel tam i hadr ;) Matku mam uz schovanou v naradi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: voštík

kamaradovi zapomneli montazni klic na zadnim tlumici :D

Ja bych to nedramatizoval, presne jak rekl Ferry - do supliku a hlidat si ji. POkazde kdyz neco kutis na aute, tak neco zbyde - odlehcujeme - zere to min., jede to lip - to je tuning:super

PŘESNĚ TAK AT DĚLÁŠ CO DĚLÁŠ VŽDYCKY ZBYDE.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom taková zajímavost, včera jsem zjistil, že ten plastový „zacvakávač“, díky kterému jsem našel matku, zase na horním deklu není. Nelenil jsem a opět sundal spodní kryty motoru, ale tentokrát tam už nebyl :bojim. Nejspíš to bude tím, že jsem spodní kryty motoru tehdy iniciativně omyl, aby nebyly od oleje a on se už neměl kam přilepit, aby na mne počkal. Tím pádem už asi nehrozí nález další matky, protože se vše po cestě vyklepe :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...