Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Roletky a sluneční clony


vlada

Recommended Posts

Původně zaslal: vlada

Tak přemýšlím o roletce a zadní slunečních clonách od Peugeota.Nechce se mi tam lepit folie.Koukal sem mají to v katalogu..Nemáte je někdo na autě??

Mám zadní na 307 rok 2001. Výhodou je, že jsou přesně tvarovaný na zadní skla. A hlavně jdou oproti folií kdykoliv sundat.:papa:papa

[upravil dne 23/4/07 bigoš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budete se asi smát, ale vloni jsem koupil opravdu moc šikovné roletky v Lidlu, pár asi za 130 Kč. Jsou to takové malé elegantní válečky v horní hraně okna. Vůbec neruší a jsou velmi pěkné a funkční! Bohužel od té doby jsem je nikde neviděl. Výrobce GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jardas

Původně zaslal: lukash

Dal by se ten katalog sehnat nekde na netu?

jo, je na www.peugeot.cz v sekci Katalogy / 307 / Příslušenství k 307 :papa

Jezis, ten mam, koukal jsem do nej a clony nenasel. Ted jsem se do nej podival a jsou tam :mad: diky a sorry za ot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jardas

Původně zaslal: petr307

ted koukam na ten katalog a maj tam tlumic na vyfuk 307 za necelych 15tis :bojim proboha co je to za material???

asi nejaky kosmicky, ve spolupraci s NASA :mrk:mrk

a kde jsi sehnal ceny?

[upravil dne 24/4/07 jardas]

to se chci prave zeptat, kde sehnat ceny k prislusenstvi, ja shanim nejake potahy a rad bych kouknul treba na fotky apod. :o

jinak ten vyfuk je v sekci sluzby a prislusenstvi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

to se chci prave zeptat, kde sehnat ceny k prislusenstvi, ja shanim nejake potahy a rad bych kouknul treba na fotky apod. :o

jinak ten vyfuk je v sekci sluzby a prislusenstvi

tak to jo. Ceny asi jedine u koncesionaru.

BTW treti dil vyfuku stoji (u Peugeota) samostatny 4700,-Kc, takze cely za 15tis. asi neni moc :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jardas

tak to jo. Ceny asi jedine u koncesionaru.

BTW treti dil vyfuku stoji (u Peugeota) samostatny 4700,-Kc, takze cely za 15tis. asi neni moc :bojim

no koukni na ty jejich stranky, pisou ze je to tlumic vyfuku, tak nevim, kazdopadne jsem si objednal komplet katalog domu postou, tak uvidime. nemam prave moc casu jezdit pres den do peugeota, ale asi nic jineho nezbude, pokud chci potahy videt na vlastni oci radsi... :roll:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

no koukni na ty jejich stranky, pisou ze je to tlumic vyfuku, tak nevim, kazdopadne jsem si objednal komplet katalog domu postou, tak uvidime. nemam prave moc casu jezdit pres den do peugeota, ale asi nic jineho nezbude, pokud chci potahy videt na vlastni oci radsi... :roll:)

to bude asi komplet cely vyfuk od motoru az na konec

K tem potahum - jestli je vubec budou na prodejne mit, aby ti taky neukazali jen katalog ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jardas

[

to bude asi komplet cely vyfuk od motoru az na konec

K tem potahum - jestli je vubec budou na prodejne mit, aby ti taky neukazali jen katalog ;)

:))) kazdopadne si nejdriv pockam na katalog, doufam ze nepride az za rok... chci orig pro meho peugeota, pani tchyne nam koupila koberecky v lidlu a uz sem je vyhodil...jezdi to tam po podlaze a je to i docela nebezpecny ... :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak v našem 307SW zatáhnu clonu střešního okna a miminům ve "vajíčkách" na krajních zadních sedačkách vždycky na stranu, odkud svítí slunko, přiskřípnu do okna obyčejnou dětskou látkovou plenu.

Při onom "přiskřípávání" se sice musí přesně trefit okamžik před tím, než začne sekvenční zavírání okna poté, co okno při zavírání narazí na překážku (= přisklípavaná" plena), okno opět otevírat, ale když už se to podaří, tak plena hezky stíní a i když přitom vevnitř trochu vlaje, drží natolik pevně, že ani to silnější a sveřepější ze dvojice našich desetikilových mimin zatím nemá při svých pokusech strhnout ji vší silou oběma ručičkami šanci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...