Michal.B

Goodyear vs Continental

14 posts in this topic

Asi před měsícem jsem na www.nejlevnejsipneu.cz koupil 4 x Goodyear Hydragrip 195/65/15 1650,- kč/ks. V testech vychází jako jedny z nejlepších pneu na mokré vozovce. Se zkušenostma ale nemůžu sloužit, na to je mám příliš krátce.

Ja myslim, ze jsou moc drahy tady je mas za 1685 Kc.

Jinak ja mam Eagle F1 a spokojenost, sedi viborne, ikdyz pocitam s tim, ze zivotnost bude kratsi, kazdopadne 2 sezony vydrzi a to je dulezity!

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Ladman

Asi před měsícem jsem na www.nejlevnejsipneu.cz koupil 4 x Goodyear Hydragrip 195/65/15 1650,- kč/ks. V testech vychází jako jedny z nejlepších pneu na mokré vozovce. Se zkušenostma ale nemůžu sloužit, na to je mám příliš krátce.

jinak na autíku vypadaly SUPER:potlesk:potlesk

děkuji:mad:

Ja mam zatial Kleber Dynaxer HP2, v testoch sa javila ako najlepsia na suchej vozovke, mala najnizsi valivy odpor a najnizsiu mieru opotrebenia. Vychadza v porovnani s Hydragripom o cca 1000,-Sk menej za sadu 4ks.

ja som mal predtým Michelin 195/65 Pilot F1, bol som s nimi veľmi spokojný veľmi dobre držali na suchu, ale za mokra to nebolo ono hlavne ak bolo viac vody, vtedy bolo treba ísť opatrne, boli to tvrdé gumy a bolo ich treba vymeniť dosť zavčasu keď začalo byť chladnejšie, teraz Barum 195/65 Bravuris, keď budú prachy a sa zoderú bude niečo iné, musím vydržať, :)

Původně zaslal: Michal.B

Tak jsem nakonec objednal Continentali http://www.pneunet.cz/index.php?sekce=pneu_info&ID=7012&m

V testech jsou na špičce a za tu cenu neber to.

No vidíš, nakoniec si si vybral doma vyrobené pneu.

Pozri sa čo tam máš za Made in xxxx.

Pretože Conti plášte už robíme v Otrokoviciach. Dnes sa všetko robí v strediskách z lacnou pracovnou silou. :(

Původně zaslal: Michal.B

Mam tam Made in German

Ok, tak je to potom ešte produkt vyrábaný priamo v centrálnom podniku v Hannoveri časť Stoecken.