Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak bando, co Vy na výzvu???


Medvěd

Recommended Posts

Ahoj Medvede,

jsem koordinatorm srazu v Citroen Clubu a rad bych udelal sraz Citroenu,Renaultu a Peugeotu co ty na to?

rad bych to pojal jako sraz francouzskejch aut ,neco jako francozskej den.

Diky za info !

Karel-Citoen Club

Odpověděl jsem s dovolením za Vás

Ahoj,

já na to - PROČ NE???

Jak by sis to představoval??? Se srazy nějaké zkušenosti máme (příští weekend zrovna máme sraz u Křivoklátu, přihlášeno cca 150 lidí), určitě bychom byli ochotní se nějak na přípravě Velkého francouzského srazu podílet. Už delší čas se zabýváme myšlenkou na pronájem okruhu (třeba Vysoké Mýto nebo Most), kde bychom si udělali jeden den jako školu bezpečné jízdy (nejde nám o hoblování pneumatik, ale spíš o nácvik řešení krizových situací s využitím kluzné fólie a samozřejmě navazující na předchozí instruktáž. Šli byste s námi do něčeho podobného nebo máte nějakou jinou vizi???

Těším se na případnou spolupráci

za Peugeot-club

Medvěd

Ještě dotaz - pro představu, můžeš mi poslat nějakej odkaz na Vaše stránky?? Našel jsem několik Citroen-klubů, tak abych měl představu.

Dík Medvěd

Peugeot-club

Tak čekám, co se z toho vyklube . . . . .

ALE NÁPAD TO NENÍ ŠPATNÝ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

a musel bych jet nutne pezotem :mrk

jinak neni to spatny napad. ja jsem pro :super

Nebo si do bramboráka naklonuj třeba piškotí motor, citroenovský odpružení a renolťáckou elektriku, pak Ti postavíme slavobránu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(třeba Vysoké Mýto nebo Most), kde bychom si udělali jeden den jako školu bezpečné jízdy (nejde nám o hoblování pneumatik, ale spíš o nácvik řešení krizových situací s využitím kluzné fólie a samozřejmě navazující na předchozí instruktáž. Šli byste s námi do něčeho podobného nebo máte nějakou jinou vizi???

Těším se na případnou spolupráci

za Peugeot-club

Medvěd

Servus,

no s tou školou šmyku by ste mohli skúsiť aj tu :

http://www.matador.sk/index.cfm?Module=ActiveWeb&page=WebPage&s=kurz

Nieže by som robil reklamu ale možno by sa urobil zraz " v strede Česko-Slovenska" :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

To jsem zvědav, co to je za Citroen club, protože co jsem tak kdy kouknul na pár stránek o citroeních klubech, tak to byla velmi slušně řečeno hrůza.

Řekl bych, že jde o tento: http://www.citroen-club.cz/

a tohoto Karla

Jen by mě zajímalo, co vlastně koordinuje. Se srazy je to u nich asi tak: http://www.citroen-club.cz/events.php?lang=cze&session_id=guest

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

No - každý jsme nějak začínali

Nemyslel jsem to nijak špatně. A to, že by začínali mi nedošlo, protože jsem si v zápatí stránky přečetl: "Copyright © 2001-2007 www.citroen-club.cz". Ovšem máš pravdu, že začínají, protože první registrace tam mají od prosince 2006.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

denicky aut mi tady chybi :(

denicek auta si muzes zalozit treba zde a pak si sem do podpisu dat treba aktualni spotrebu - viz muj podpis.

Daji se tam krome spotreby zapisovat vsechny investice do auta, opravy, koupe prislusenstvi atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...