Sign in to follow this  
Followers 0
buml

umrel mi motor ventilatoru chladice 406new 1fan

8 posts in this topic

Nevite kdo by mohl prodavat nakou druhovyrobu? Kelly sem zkousel, tam pisou uplny bludy, ze tam mam vetraky dva :o

Je to vetrak chladice pro HDi 2.0 fap a 2.2 fap od 02 vyse, je tam pouze jeden vetrak. V Peugeoutu za to chtej 8.5k a to se mi fakt dat nechce :bojim

Původně zaslal: buml

Nevite kdo by mohl prodavat nakou druhovyrobu? Kelly sem zkousel, tam pisou uplny bludy, ze tam mam vetraky dva :o

Je to vetrak chladice pro HDi 2.0 fap a 2.2 fap od 02 vyse, je tam pouze jeden vetrak. V Peugeoutu za to chtej 8.5k a to se mi fakt dat nechce :bojim

môžem sa ti opýtať môjho kámoša, ale ako ti to pošle zo SK, tak to neviem. :myslim :myslim

Na vrakáči by to šlo, len treba toho viac obvolať. Skús tých "angličanov" na súčiastky. Niekde na nete som videl ich inzeráty, ale teraz som našiel odkaz len tu:

http://www.autobazar.eu/sk/

čaf:papa

problem je prave v tom, ze vsichni maj dve vrtule :grr

a hlavne me ta kara zivi, takze to bohuzel docela specha :(

[upravil dne 22/4/07 buml]

Seš si absolutně jistej, že je to mrtvej motor? Chci tím jen říct, že je to potřeba vyndat a změřit, případně zapojit na přímo. Není zřídkavostí, že vede proud až k nožové zásuvce sahary , ale právě v ní není dobrej kontakt a sahara nejde. Ale snad si zkoušel...

Servus,

tak som volal s Machýlom tu od nás a povedal, že taký motor aj s vrtulou má aj doma. Cena 4000SK. posiela aj poštou.

Kontakt na neho +421 0907 074 888.

Tak je to na tebe ako urobíš.:cool: Skús sa s ním dohodnúť. Viac už neviem.;)

2ajven > diky, jeste zkusim neco v cechach a kdyztak mu zavolam

2bagr > jistota je 100% po pokusech o propojeni natvrdo se ho vyndal a vypad na me uhlik i s drzakem. Na tom tistaku to je naky vyhraty a opravit asi jen velmi tezko :(

Zde je foto:

fan01.jpg

[upravil dne 22/4/07 buml]

Dnes jsem sehnal za super cenu stejnej motor ventilatoru s trocha jednodusi kabelazi. Chybelo na ni rele, ktere na puvodni kabelazi, jak se ukazalo nefungovalo. Takze po vymene jak motoru tak kabelaze se tociiiiiiiiiiiiiiiii :D