Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Soukromé zprávy


King_Of_The_Cheese

Recommended Posts

Ahoj,

řeší se to, resp. je to vyřešeno v sekci "Club" ale jelikož to vlákno shlédl jen malý zlomek lidí usoudil jsem, že by bylo dobré to dát i sem, aby se mohlo inspirovat více lidí, snad to někomu pomůže.:papa

Odkaz na celé vlákno zde.

Ve zkratce:

-volba zpět se vyvolává např. klávesovou zkratkou "levý Alt + <-" (levý alt + šipka doleva)

-v Internetu Exploreru 6 tato funkce sice funguje, ale bohužel se vrátí na nevyplněnou stránku (napsaný text je pryč)

-v Opeře vše funguje (při návratu zůstane text v okně)

-ve FireFoxu jsem to bohužel nezkoušel, jelikož ho nemám (můj tip - fungovat to bude Zkušenost Radka Hurvajze - nefunguje to!)

-v IE 7 nevím (IMHO by to fungovat mohlo, jelikož je to prý velmi podobné jako FF Tím pádem si už nejsem jist jestli to bude zde fungovat)

Edit: takže díky Radkovi Hurvajzovi za zkoušku a v tom případě musím poupravit, že ani ve FF to nefunguje, je to škoda.

[upravil dne 22.4.2007 King_Of_The_Cheese]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Ve Firefoxu, jde buď pravy klik a vybrat zpět, nebo Backspace, nebo Levý Alt+ šipka doleva, ale ve všech případech je text pryč;)

[upravil dne 22/4/07 Radek Hurvajz]

Nevím, jestli je rozdíl mezi Firefoxem a Mozillou, ale psal jsem mail (Mozilla) a při odeslání mě to automaticky odhlásilo, zkusil jsem tedy Alt+šipku vlevo a vrátilo mě to zpět na psaní mailu a text, který jsem napsal, zůstal zachovaný. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...