Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Výběr vozu - hodně koní do 250tKč?


Rebik

Recommended Posts

Původně zaslal: Rebik

Řeším takovou blbost, co koupit aby to mělo minimálně 250PS, manuál, max 10 let staré a do 250tKč (300tKč).

Auto jen tak pro radost...

Moje tipy:

Audi S4 2.7T

BMW 540

Volvo S60 2.5T

Nějaké jiné nápady a komentáře?

Ford Mustang GTI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Rebik

Řeším takovou blbost, co koupit aby to mělo minimálně 250PS, manuál, max 10 let staré a do 250tKč (300tKč).

Auto jen tak pro radost...

Moje tipy:

Audi S4 2.7T

BMW 540

Volvo S60 2.5T

Nějaké jiné nápady a komentáře?

Ford Mustang GTI

To se cenově nechytám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Rebik

Řeším takovou blbost, co koupit aby to mělo minimálně 250PS, manuál, max 10 let staré a do 250tKč (300tKč).

Auto jen tak pro radost...

Moje tipy:

Audi S4 2.7T

BMW 540

Volvo S60 2.5T

Nějaké jiné nápady a komentáře?

Ford Mustang GTI

To se cenově nechytám....

a kdyby bylo zbořený?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

540 sehnat v manuálu bude dost těžký, E34 je pro tebe stará a E39 má problémy s přední nápravou. V automatu se shání líp, ale problém s přední nápravou a řízením zas tak mimo není.

A turbobenzínu bych se asi bál při tomhle stáří jakýhokoliv...

M3 bude za ty peníze vrak, i když sedan by se pěknej sehnat možná i mohl (vím o jedné 3.2 předfacelift sedan v Hamburku za 8500 Eur, lakovaný čumák kvůli kamínkům, s cenou u jiného auta jsem hnul o 300E dolu v tom bazaru).

Impreza GT sice nemá 250 koní, ale mohlo by to být zajímavé auto s relativně dobrýma možnostma se na ten výkon dostat, přičemž z I se dá dovézt kolem 170tis Kč rok 96-7. Ale je to turbobenzín....

[upravil dne 22.4.07 Fx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde, tyhle nabídky jsou vždycky hrozně podezřelý. Shválně tam zkus napsat. Sice se to tváří jako bazar, ale ta cena buď není kompletní /auto je třeba US verze a stojí v USA/, nebo majiteli umřel bratr v Itálii, auto stojí v garáži a on nechce dál platit nájem:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za upozornění, jen mi to přišlo zajímavý (dovozem aut se neživím a popravdě bych za tyhle auta nikdy takový prašule nevykulil - mě to prostě přijde moc za nepraktická auta bez kufru, která by mě sežrala i s botkama).

Ale Řebík něco takovýho chtěl, tak jsem sem zajímavej odkaz překlopil - jestli to je reálný nebo ne, to holt posoudí spíš jiní, kteří na problém mají ten správný pohled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já po autech za 21 000 Eček ani nekoukal, zadal jsem strop podobný Řebíkovu limitu a tohle na mě vybaflo. Že je to mimo realitu je možný, to ví ale zcela jistě každý, kdo má o podobných autech přehled. Já ho opravdu nemám a Řebík, John a samozřejmě i mnozí další to o mě vědí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Řeším takovou blbost, co koupit aby to mělo minimálně 250PS, manuál, max 10 let staré a do 250tKč (300tKč).

Auto jen tak pro radost...

Moje tipy:

Audi S4 2.7T

BMW 540

Volvo S60 2.5T

Nějaké jiné nápady a komentáře?

s čím se dělalo tohle nejsilnější ?

http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=5601452

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Rebik

Řeším takovou blbost, co koupit aby to mělo minimálně 250PS, manuál, max 10 let staré a do 250tKč (300tKč).

Auto jen tak pro radost...

Moje tipy:

Audi S4 2.7T

BMW 540

Volvo S60 2.5T

Nějaké jiné nápady a komentáře?

s čím se dělalo tohle nejsilnější ?

http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=5601452

Aha :)http://www.dobrakoupe.cz/bmw/bmw.asp?idCar=135916

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě Subaru Impreza GT rok 99/00.

Já osobně bych šel do Volva, sám sem se sháněl po 850 T5 nebo T5R (ale jedině 2.3, ne ten 2.0).

Jsou to podle všeho naprosto výborný motory, neviděl sem žádný jiný penzínový turbo, který běžně najede 300-400tkm.

T5 a T5R se liší jenom ECU a boostem turba a ten motor bez vetších zásahů snese 300HP, vic pak s výměnou vačky, pístů, lepšího IC atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi jaky chces druh auta, muze to byt BMW 740, nebo Mazda xedos 2.3 kompressor, nebo treba mx-6 2.5T, nebo treba impreza, evo, BMW M3... Pokud chces spis limuzinu, tak bych se nebal toho xedose a pokud chces neco na vyblbnuti, tak evo, impreza, M3 nebo MX-6...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...