Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Centrál Jablotron CL-301SL - montáž - pomoc


zoby

Recommended Posts

koupil jsem starší dálkové ovládání centrálu Jablotron CL-301SL.

včera jsme ho s jirkou wolfem zkoušeli zapojit a po připojení na zdroj (+ a -) a na blinkry jsme to chtěli vyzkoušet, ale vůbec to nereagovalo. Blinkry nereagovaly na žádný požadavek a ani na učící režim.

Nemáte někdo zkušenosti s montáží dálkových centrálů?

Není to třeba tím, že musí být zapojeny všechny konektory aby to fungovalo jak má?

díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem zapojoval Jablotron CL-305 click. Problém mi to nedělalo. Zapojoval jsem to u Passata. Jo jinak naučit ovládání umíš? Podle mě musíš jestě připojit zapalování. Protože do programovací režimu se dostaneš jen přes něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak píše "KVASKY" určitě musí být zapojen kabel na zapalování "klíček" jinak ten centrál nenaučíš na dálk.ovladač. Centrály se učí jen při zapnutém zapalování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klíček zapojený byl. Tento centrál se "učí" při vypnutém klíčku, při zapnutém se přeprogramovává délka impulzů. Zapojeno bylo vše kromě serv centrálu (nezapojoval jsem je, protože se na těch drátech má objevit při stisku tlačítka +12V a to jsem tam nenaměřil). Při jakékoliv manipulaci to nic nedělalo, tudíž soudím, že to je mrtvé... Když jsem měřil napájení na desce, tak k procesoru a ke všem pomocným obvodům vede klasicky +5V. K relátkům ale už napájení nevede, takže chyba bude asi někde tam... Ještě na to koukneme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...