Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Pimp My Ride


Pe.Tr

Recommended Posts

Nevím jak ostatní, ale rád bych tento pořad uvítal i u nás v ČR.Když můžeme mit podobné pořady s vizáží a s bytama.Pravdou je, že by to asi žádná TV nezaplatila.Ale jako představa je to zajímavé.A neříkejte, že aspoň půlka lidí by tam neposlala "přihlášku":D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych poslal i dve, kdyby to pomohlo, ale stejne by vybrali nejakeho samponka se zrezlym fanosem, nebo stodvacou...

A taky dost poachybuju, ze by to udelali podle mych predstav. Ale sledovanost by byla myslim solidni.... Tak poslem vsichni mail do tv-nova at to udelaji a treba nad tim zapremysli....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kdysy uz jsem to tu na foru resil a dokonce byl i ohlas kdybych nebyl lenoch najdu to tu:D no ale jako myslim ze by to byl moc super napad ale jak rikate pimp my ride vam nebudou delat udrzovane auto to by nemelo ten spravnej efekt jestli koukate na MTV tak tam jsou to vetsinou auta co by u nas neprosli ani TK a ani by s nema nikdo nejezdil...

Ale napad je to skvelej ja bych byl pro poslat hromadnej mail a treba by se nad tim nekdo zamyslel. Aspon by bylo na co koukat v televizi kdyz tam davaji prd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

A záleží, jakého Peugeota by dělali.;)

Už to vidím ,406 break ,sedadlo řidiče a spolujezdce, pak rohová sedačka ,plazma,místo střechy stahovací plachta...:o

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

A to by si nabídl své auto??:D:D:D:D:D

leda bych měl dvě,bo manželka by se semnou rozvedla :D, viš co to bylo když jsem do auta přidal dva repraky?!:D:D:D

napsal jsem to, že by bylo aspon se na co dívat,ordinace,vztahy apod mě nebere.a když se pořad přebirají real show z ciziny ,tak na Pimp My Ride by taky už mohlo dojít ne?:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...