Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

True or fake? -Nehoda


f3Rd@

Recommended Posts

Docela síla, jen jsem si pořádně nevšiml, jestli měla ten xicht na pryvý straně stejně hnusnej i při nastupování do auta jako na konci... Na fake by to bylo dost hnusný a takhle černej humor by se v tom případě měl tvrdě trestat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pechy

S tou kamerou to je normalni, kdyz nekam vyrazime u nas jako parta, tak se kamera bere vzdy s sebou a cesta se nataci, kolikrat to je dost sranda.. Takze v tom nic nenormalniho nevidim :)

Jojo, spatne jsem se vyjadril. Myslel jsem, jako ze by to nebylo nahrane, protoze by to tak dlouho nevydrzeli predstirat, samozrejme ze je normalni si nahravat kde jakou prkotinu... to dela asi kde kdo, vcetne me. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: f3Rd@

http://www.roccioso.estranky.cz/clanky/sajrajt_/ghostgirlfromsintra

Tak nevim jestli je to fakt, nebo to nekdo zahral... :myslim:myslim

Horory miluju ale tohle sem necekal PEKNE SEM SE LEKL..jdu spat...snad na me nevyskoci :nevim A jestli je to pravda....tezko rict, kazdopadne jsem slysel a videl vetsi blbosti co pravda byly....asi tomu verim....:) BRRRRR

[upravil dne 6/5/07 Georginek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Fusion

Dyť to tu bylo před pár dńama

Nechapu:myslim myslim ze jsi trochu :xvul

2 Georginek: Cetli jsme hafo diskuzi a projeli to snimek po snimku a je tam nekolik nesrovnalosti, hlavne v tom jak je to sestrihane...

No jo no tak jo, kazdej ma svuj nazor,ze?Nejaky srihy,detaily a kravoviny jsem neresil, dal jsem na prvni dojem a pak sem to videl s kamosema a s brachou a meli z toho stejnej pocit jako ja...Ale nasli se i typy kterejm se to nezdalo.....

Podle myho nazoru pokud je to nahravka tak je to povedeny :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...