J85k2

protejká nádrž?

16 posts in this topic

Dneska jsem zjistil docela problem.Chtel jsem natankovat full nadrz kdyz vtom cca pri v 59 litrech mi zacala tect nafta ze zpodku auta!!! :o (viz.obrazek). Dosud jsem takoval vzdy tak jen 30litru a fse OK. Nevite co to muze bejt? a pripadne kolik by stala oprava. dik

Ještě bych se podíval na dotažení palivového čerpadla pod zadním sedlem. :cool::mrk

Původně zaslal: komisar

viděl bych to na těch hadicích mrkni pod auto,ale cigára nech doma:D

dik lidi !! pokusim se na to kouknout jinak resenim co je netankovat pres 50litru :super

Těsnění pod podávačkou, buď se v tom někdo šťáral nebo při výměně byla špatně nasazené. Taky mi to dělalo. Možná i větší kaluž jsem měl při natankování plné nádrže a pokud dobře vidím odkud Ti to na té fotce teklo tak od středu nádrže, takže úchytama to asi nebude. Podivej se pod sedačkou jestli u podávačky nemáš naftu.

Původně zaslal: komisar

to ses měl někde podívat odkud ti to teče buď je spona zrezlá ale viděl bych to u poz 71 či 72 tam se mrkni viz obr výše

tady to vidíš jak to vypadá dole

[upravil dne 23.4.2007 komisar]

Nejsou ty svorky spise na kraji auta? Mrkni na ten velky obrazek, ktery nahral na e-disk, jde tam videt i curek kde mu ta nafta tece. je blize ke stredu auta.

Hoši vaše dva příšpěvky jsou obsáhlé v tom mém. :o

Jinak z Tebe museli mít radosz u té benzínky když jsi jim tam nechal takovou potopu. :mrk

hmm tak to neni reseni ,odelej zadni kolo"na strane u vicka"

povol zadni podbeh"ten plast pod blatnikem"oddelej ho a hned budes chytrejsi ,takova potopa, je to prace na 1h ultra pomalym tempem+pruskum ,nekde tam mas peknou botu, me se taky nechtelo ,ale dneska jsem tam vlezl a jedna hadicka byla urazena,u tebe to bude horsi

Původně zaslal: Karel

Ještě bych se podíval na dotažení palivového čerpadla pod zadním sedlem. :cool::mrk

Súhlasíms Karlom, vyhodiť zadnú sedačku a pozreť to víčko ako tesní.

Viac tu:

tak vyřešeno - my prážáci to vodvezem do servisu. Naftička protejkala okolo plováku cena opravy 800Kč.

Původně zaslal: mirec.dk.406

ja som ešte plnú nemal...:roker

Tak to zkus, velmi příjemný pohled na palivoměr. ;);):D:D:D

taku istu potopu som vcera spravil na benzinke u nas, boli poteseni, ja tiez, tecie mi to tiez cez cerpadlo, musel som vyjazdit zbytocne vyse 200km aby to prestalo curat.

menili mi to cerpadlo v 11/06 odvtedy som mal plnu len raz, vzdy max 50L, no a vcera som sa rozhodol plnu, tak teraz neviem ci je to chyba servisu, alebo casom to tesnenie nevydrzalo, kazdopadne zajdem do servisu a uvidi sa ako sa vyjadria

[upravil dne 2.7.07 4ever]