Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

víčko na nádrž 406


ajven

Recommended Posts

  • O 2 roky později...

Tak se taky hlásím z problémem, že mi nejde otevírat víčko nádrže. Zkoušel jsem ho podložit vlevo dole, ale pak jsou ty dvířka hodně zkřížený a nelícujou s karoserií. Po půl hodině se mi je podařilo sundat a nejak nemůžu přijít na to co je má otevírat. Prostřední zobáček ulomený nemám, spíš mi tam chybí ta pružina. Bohužel v Peugeotu mi řekli, že to objednat nejde, jen celý vnitřek. Nemáte někdo fotku toho original otevírání? Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Aj ja som mal problém s otváraním nádrže. Vyskúšal som aj pružinku, tá mi nejak nepomáhala, tak som skúsil pliešok. Pliešok zabral, ale veko mi nesedelo s karosériou, odstávalo trochu a to mi vadilo.

a nakoniec ma napadlo toto: Rozobral som plasty okolo prahov a skontroloval vôlu lanka. Nakoniec som sa rozhodol, že povytiahnem bowden z jeho pôvodného miesta a \"uchytil\" ho ďalej. Pozeral som, či nevyskočí pri zatiahnutí, ale nevyskočil, drží dodnes :) Toto zaberie, ak máte voľné lanko, ktoré hneď vidno, že má vôľu.

Prikladám foto:

post-49219-14109632028678_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

zdravim dnes som zistil, ze z troch pantov mam uz dva otrhnute. Stredny uz bol davnejsie, preto som pouzil pruzny pliesok. Ale dnes som zistil ze mam otrhnuty aj spodny pant a cele dvierka drzi iba jeden vrchny pant. Chcem sa opitat ci sa to oplati zalepit a co mozte odporucit, alebo ci niekto nahodou nema jeden kus na vyse. Mam striebornu farbu, ale ako som sa docital tak vnutro sa da oddelit. vdaka za odpovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...