Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ztrácející voda z chladiče


hbboy

Recommended Posts

problém ze ztrácející vodou z chladiče - auto mám 2 měsíce a pořád se mi ztrácí voda. Naposledy při najetí cca 500 km tak 0,5 litrů. Teď co už je teplo možná i víc, auto se hřeje kolem 80, když je trochu v točkách na 90 z kopce klesne a na dálnici taky 80-90 - někdy i trochu víc. Jezdím do práce 30 km a většinou pod 90, ale když se chvíli drží na těch 90 tak pak tam vždycky chybí voda - čím to je??? Chladič neteče myslím že jsem jednou zahlédl odtékající vodu přes odpadní hadičku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hbboy

problém ze ztrácející vodou z chladiče - auto mám 2 měsíce a pořád se mi ztrácí voda. Naposledy při najetí cca 500 km tak 0,5 litrů. Teď co už je teplo možná i víc, auto se hřeje kolem 80, když je trochu v točkách na 90 z kopce klesne a na dálnici taky 80-90 - někdy i trochu víc. Jezdím do práce 30 km a většinou pod 90, ale když se chvíli drží na těch 90 tak pak tam vždycky chybí voda - čím to je??? Chladič neteče myslím že jsem jednou zahlédl odtékající vodu přes odpadní hadičku

Zkontroluj všechny spoje na hadicích. Co vodní pumpa?? Mohla by týct, stává se to po výměně rozvodového řemene, když se nevymění pumpa zárověň s řemenem že pak začne týct.

[upravil dne 20/4/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Básničky o zacpávání rukou nálevky oleje a chl. kap. přseuňte na forum Škoda 120. Díky.

Pokud znáš správnou odpověď na problém účastníka hbboy, tak nedělej tajnosti a napiš.

Tak jaký je postup pro zjištění foukání do vody, rád se poučím.

Nejsme tady proto, abychom se napadali, případně zesměšňovali, ale abychom řešili konkretní závady.

[upravil dne 21.4.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádné risky tam nejsou, dolevám tak 5-8 cm pod okraj, auto jsem koupil, rozvody jsem měnil ale vodní pumpu ne, je možný že to bude tou pumpou, pojedu do servisu ke kámošovi aby mi doplnil klimu, nějak mi něchladí, ale trubička u chladiče je studená.

Ta pumpa by to mohla být mrknu i na hadice, pod autem mokro nemám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...