Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306-ventilator


Aleš

Recommended Posts

Ahoj všichni,chtěl bych vás poprosit o pomoc či radu.Na 306ce 1,4,r.v.2000 55kW mi dochází nepravidelně k tomu,že při studeném motoru dojde ke spuštění ventilátoru,někdy k tomu dojde už jen při otočení klíčkem(bez spuštění motoru).Ventilátor pak(po vytažení klíčku) klasicky doběhne a vypne.

Máte s tímto někdo nějakou zkušenost,poraťe mi prosím v čem může být "zakopaný pes".

Kdyby se třeba našel někdo ochotný mi poslat el,schema zapojení,bylo by to super a předem moc děkuji.

e-mail: ales.rucka@tatra.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíše mi přijde, že je vadné spínací teplotní čidlo, je umístěné přímo na chladiči, vypadá, že je trvale sepnuté. Měl jsem opačný problém - čidlo nespínalo a problém byl v zaoxidované zásuvečce - byla plná měděnky - po vyčištění již běhalo normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za náměty,zkusím to projít-čidlo,svorkovnice atd.Dám pak vědět jak to dopadlo.

P.S.:kdyby mi někdo byl ochotný poslat el.schema bylo by to super-přecejen je to po opravě a tuším,že i přitom se mohli někde seknout.Díky všem:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...