Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Centrál 406 1.8


vbmajkl

Recommended Posts

Díky všem za předchozí rady (ohledně el. motorku).

Mám zde ještě skromnej dotaz: vyměnili mi v servisu takový ten gumový mačkací kroužek na dálkovém ovladači k centrálu (a baterie). Kontrolní LED blikne jako že je vše OK, ale Peugeotek mlčí.

Nevíte někdo náhodou, která pojistka hlídá přijímač signálu z té klíčenky, nebo kde může být zakopaný pes?

Díky Majk :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som si to spravoval sám, otázka ak to predtým šlo tak môže byť zrada v LED diode čo dáva pokyn snímaču čo je pri spatnom zrkadle tá krabička. Ak to nešlo tak to vyskúšaj tak že stlač DO nech svieti LED dioda červená a namier ovládač na digitálny foťák a tá druhá LED musí svietiť na modro ak áno tak potom treba ísť po poistkách, ak nie tak budeš mať niekde studený spoj v DO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vbmajkl

Díky všem za předchozí rady (ohledně el. motorku).

Mám zde ještě skromnej dotaz: vyměnili mi v servisu takový ten gumový mačkací kroužek na dálkovém ovladači k centrálu (a baterie). Kontrolní LED blikne jako že je vše OK, ale Peugeotek mlčí.

Nevíte někdo náhodou, která pojistka hlídá přijímač signálu z té klíčenky, nebo kde může být zakopaný pes?

Díky Majk :nevim

Myslíš tento mačkací, co je na obrázku. Kolik to stálo a jak dlouho to trvalo i s objednáním? (omlouvám se za špatnou kvalitu, ale protože se my půlka tohoto kroužku vyloupla, tak jsem prozatím omotal izolepou).

post-0-14109595535145_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

...už mám konečně internet také doma.

Takže problem byl/ je v klíčku, resp. v tom malém mikrospínači, který je na plošném spoji. Klepnu s klíčkem a dálkové ovládání fuguje jak divé. Zatím to měnit nebudu, vím jak s tím zacházet a vůbec se mi do té výměny nechce...

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...