Sign in to follow this  
Followers 0
vbmajkl

Centrál 406 1.8

12 posts in this topic

Díky všem za předchozí rady (ohledně el. motorku).

Mám zde ještě skromnej dotaz: vyměnili mi v servisu takový ten gumový mačkací kroužek na dálkovém ovladači k centrálu (a baterie). Kontrolní LED blikne jako že je vše OK, ale Peugeotek mlčí.

Nevíte někdo náhodou, která pojistka hlídá přijímač signálu z té klíčenky, nebo kde může být zakopaný pes?

Díky Majk :nevim

ja som si to spravoval sám, otázka ak to predtým šlo tak môže byť zrada v LED diode čo dáva pokyn snímaču čo je pri spatnom zrkadle tá krabička. Ak to nešlo tak to vyskúšaj tak že stlač DO nech svieti LED dioda červená a namier ovládač na digitálny foťák a tá druhá LED musí svietiť na modro ak áno tak potom treba ísť po poistkách, ak nie tak budeš mať niekde studený spoj v DO.

Původně zaslal: vbmajkl

Díky všem za předchozí rady (ohledně el. motorku).

Mám zde ještě skromnej dotaz: vyměnili mi v servisu takový ten gumový mačkací kroužek na dálkovém ovladači k centrálu (a baterie). Kontrolní LED blikne jako že je vše OK, ale Peugeotek mlčí.

Nevíte někdo náhodou, která pojistka hlídá přijímač signálu z té klíčenky, nebo kde může být zakopaný pes?

Díky Majk :nevim

Myslíš tento mačkací, co je na obrázku. Kolik to stálo a jak dlouho to trvalo i s objednáním? (omlouvám se za špatnou kvalitu, ale protože se my půlka tohoto kroužku vyloupla, tak jsem prozatím omotal izolepou).

post-0-14109595535145_thumb.jpg

mě to udělali v pežotu za stovku a něco, hned na kase (sice blbě, musel jsem to přetočit správně, ale snaha byla:D)

vo vnutri je taký malý mikrospinač čo ovláda centrál pozor na to môže sa ľahko poškodiť, ja som ho musel vymeniť

Díky. Jak budu mít cestu kolem nějaké prodejny, tak se tam zastavím. Snad to budou mít taky na skladě.

Dávat 170Kč za kus šprcky je wotřes :grr Já tam narval gumový tlačítko ze starýho dálkovýho ovladače k TV a funkční je to taky ...

Ale kdo nemá možnost jiný volby, tak ... :(

...už mám konečně internet také doma.

Takže problem byl/ je v klíčku, resp. v tom malém mikrospínači, který je na plošném spoji. Klepnu s klíčkem a dálkové ovládání fuguje jak divé. Zatím to měnit nebudu, vím jak s tím zacházet a vůbec se mi do té výměny nechce...

M.