Sign in to follow this  
Followers 0
lastivkaa

Ako najlepsie poslat veci do Ciech

15 posts in this topic

Dej to Tomykovi, jede příští týden na sraz na Křivoklát - buď se zastaví někde na poště nebo to dotyčnému na srazu přímo předá (já ho znám, je to kluk ochotnej a bydlí tak jako Ty v Košicích)

Původně zaslal: lastivkaa

Pezotaci poradte ako vam poslat veci :myslim

klidně na dobirku ,ale klidně i jak píše Medvěd akorad já na sraz nedorazím ale klidně bych si to vyzvedl u něj na Letné.Co se týče peněz tak bankovní převod je asi nejlepší způsob. Jestli něco vymyslíš jiného nebráním se tomu a mile rád se podřídim.

Ale při platbě převodem do zahraničí se pánové pěkně prohnete - totéž dobírka!!!!!!!

(zní to blbě, ale asi nejefektivnější je obálka s vloženým obnosem mezi několik papírů, aby bankovky neprosvítaly, jóó - rozdělení malého státečku na dva pidistáty má jen samá pozitiva, kurňa, proč je nemůžu najít?????).

Manželku mám Slovenku a když bude chtít jako manželka české občanství, bude nás to stát jenom 30 000 Kč na poplatcích - takže asi budeme smíšené manželství napořád

Medvěde: Mrkni třeba na www.paypay.com, pošlu si peníze ze svýho českýho účtu na svůj PayPay účet u české banky a pak můžu poslat na jakejkoliv slovenskej účet. Vyjde to tuším na 6,70kč.

Tak vsetky veci budu pripravene a nabalickovane v KE treba dat kontakt na TOMIKA a ked to budete mat v CZ dohodneme pladby .

Kontakt na mna Andrej Lastivka tel. 0911 044 888 , lastivkaa@post.sk, kosice@bowa.sk

:papa

Tak vsetky veci budu pripravene a nabalickovane v KE treba dat kontakt na TOMIKA a ked to budete mat v CZ dohodneme pladby .

Kontakt na mna Andrej Lastivka tel. 0911 044 888 , lastivkaa@post.sk, kosice@bowa.sk

A když dotyčný nebude na sraze, tak to může dát tomyka někomu, kdo mu to předa, popř. pošle z CZ, nebo někomu, ke komu to potom bude mít kupující blízko ... :papa

Původně zaslal: Neon

A když dotyčný nebude na sraze, tak to může dát tomyka někomu, kdo mu to předa, popř. pošle z CZ, nebo někomu, ke komu to potom bude mít kupující blízko ... :papa

To by šlo, furt to vidím na medvěda,je nejblíže.Neva Méďo?

tak ja ti dam adresu a ty mi pošli balíček a ja ti pošlu v obalce domluvenou sumu + naklady s poslaním.Je to takové o hubu ale nakonec nám nic jiného nezbyde.

Ale meda beda pomuz nam nejak at to CSFR nejak funguje kdyz to vsehno doooo

Tak se zase spojíme a bude klid. Co vy na to?? Referendum!!:myslim:myslim:myslim:super:papa:potlesk

lastivkaaa: napis mi mail a dohodneme sa. a vobec co to je?

tomas.antony@atknet.sk

a nie som tomika ale tomyka :)

Původně zaslal: tomyka

lastivkaaa: napis mi mail a dohodneme sa. a vobec co to je?

tomas.antony@atknet.sk

a nie som tomika ale tomyka :)

no ja mam u nej objednanou palivovou nadrz ,ale neboj ,bez vička a zadni naraznik.:D:D:D