Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

servisny manual


shrewe

Recommended Posts

Stahovat jde bez problémů. Pokud to stáhne málo, tak můžeš mít málo místa na disku (na c: i když na něj neukládáš - primárně se zapisuje na bootovací disk do tmp a až je stahnuto, tak se přepíše na tebou danou cestu).

Jsou to opravárenské manuály platné do změny okolo roku 2001, které vycházely na CD. Je tam i volba jazyka i když čeština je někdy pěkně kostrbatá a něco přeloženo není. Všechny novější informace už nejsou publikovány na médiích, ale jsou dostupné pouze na placené službě INFOTEC.

[upravil dne 20/4/07 ladak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že to má příponu *.nrg, tak otevřít v nějaké virtualní cd rom (deamon tools, alkohol) a nebo rovnou v neru vypálit jako obraz disku. Pokud nic z toho, tak to asi nemáš stáhnuté celé. Já se o to pokouším od vřerejška asi 6x , ale přes 90MB jsem se nedostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: imaster

Vzhledem k tomu, že to má příponu *.nrg, tak otevřít v nějaké virtualní cd rom (deamon tools, alkohol) a nebo rovnou v neru vypálit jako obraz disku. Pokud nic z toho, tak to asi nemáš stáhnuté celé. Já se o to pokouším od vřerejška asi 6x , ale přes 90MB jsem se nedostal.

No jak to tady tak pročítám, co máš za připojení?

Nejde mi o to, jakou máš rychlost, ale jestli máš ADSL, ..., nebo WiFi. Mohlo by to totiž být ztracenými packety, které on prostě nedostane a proto si s tím dál už poradit neumí(znám z vlastní zkušenosti = jeden z důvodů, proč jsem přešel na Operu).

Kdyby jsi měl problémy tohoto typu(že Ti packety nechodí všechny), doporučil bych přejít na jiný prohlížeč, nebo používat nějaký stahovací program (Download Accelerator Plus, GetRight, ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Karneval 5000/500 , nemám problém se stahováním. Včera jsem bezproblému z rapidu stáhnul simpsny, městečko soutpark..... atd. Jen prostě tady na tom návodu havaruji. Používám firefox a doplněk dovnload statusbar, tady bych problém neviděl. No nic, budu to zkoušet dál, doufám, že to na tom servru nějakou dobu vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...