Sign in to follow this  
Followers 0
Gapino

zavření oken

8 posts in this topic

Vážení kolegové, mám možná trochu stupidní dotaz. Když vypnu zapalování a vytáhnu klíček u P 406 HDi, nejdou mně žádným způsobem vytáhnout okna nahoru. Musím zase zastrčit klíček, dát do první polohy a potom to jde. Dříve jsem měl Toledo r.v.92 a tam okna fungovaly do prvního otevření dveří, nebo při otevřených dveřích a nebo šli okna zavřít zvenčí klíčkem v zámku. Je tady u Peugeota taky něco takového???:myslim:nevim

No mě to u 406 jde vytáhnu klíček a ovládání stahování oken stále svítí, nevšimnul jsem si jestli je to do prvních otevření dveří nicméně pokud svítí tlačítka tak okna jdou zatáhnout ;)

[upravil dne 19.4.07 Api]

Tak to mně to teda takhle nefunguje a jsem z toho na mrtvici:(. Jak ostatnim???

Původně zaslal: Gapino

Vážení kolegové, mám možná trochu stupidní dotaz. Když vypnu zapalování a vytáhnu klíček u P 406 HDi, nejdou mně žádným způsobem vytáhnout okna nahoru. Musím zase zastrčit klíček, dát do první polohy a potom to jde. Dříve jsem měl Toledo r.v.92 a tam okna fungovaly do prvního otevření dveří, nebo při otevřených dveřích a nebo šli okna zavřít zvenčí klíčkem v zámku. Je tady u Peugeota taky něco takového???:myslim:nevim

Co máš za rok výroby? Pokud to jde APImu tak to asi začali dělat dýl protože mě a u všech starších modelů to nejde, jen s klíčkem v první poloze. Nebo nechat namontovat dojezd všech oken, po zamčení auta se okna sami zavřou;)

[upravil dne 19/4/07 Radek Hurvajz]

automaticky dojezd treba ( mam s touhle firmou dobrou zkusenost, kupoval jsem tam alarm Magicar 9000)tady

Jinak to stahovani oken je pres relatko, ktery je umisteny v jednotce BSI, takze to fakt funguje jen se zapnutym klickem (ono je to i z bezpecnostniho hlediska, treba kdyz bys nechal dite nebo zvire v aute, tak aby si nemohli stahnout okynka, popr. aby si zvenci nekdo nepovolany nemohl stahnout okynko )

[upravil dne 19/4/07 Ferry]

Souhlas, na mé staré minulé P406 2.1TD rv 96! s 4x el. okna jsem zmačknul zamknutí auta velkým tlačítkem na DO a malým tlačítkem na DO superblokádu, která vytáhla všechna okna nahoru!:super

Jinak snad Peugeoti 406kový nemají, že bez klíčku se dají ovládat okna a to ani bez otevření dveří:myslim