Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co to je ??? motor Mi16


Bohouš

Recommended Posts

sakra sakra ten obrázek je moc velký.......tak to zkusím popsat - je to takovej "špunt, oválná věc apod." skrz kterej vede benzínové potrubí. A jsou dva - ten o kterej se mě jedná je ten vpravo baterie.......

PS - jdu shánět menší obrázek.....:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je ono, jen 405ka to má ještě napravo vedle baterie....:mrk

hmmmm tak ten obrázek kde to mám poznačený mě sem nejde, zkusím tenhle HUGGův bez označení. A snad je to na něm dobře vidět - je to ta věc kousíček vpravo nahoře od žluté měrky oleje.

[upravil dne 19/4/2007 Bohouš]

post-0-14109595533983_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kmil

no to je dobry teda,to by me nenapadlo,a proc je to tak velky a vede k tomu drat,to je tam u toho i primo cidlo tlaku?

Kazdopadne diky za odpovedi.

[upravil dne 21.4.07 kmil]

to už bych hádal,fakt nevím ,tlak teplota popř i množstvi oleje ,může to byt cokoliv.zkus to odpojit a zapnout klicek ,třeba se něco rozsviti(kontrolka) popř se nepohne ručička od oleje, nevim co mas za budíky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: kmil

no to je dobry teda,to by me nenapadlo,a proc je to tak velky a vede k tomu drat,to je tam u toho i primo cidlo tlaku?

Kazdopadne diky za odpovedi.

[upravil dne 21.4.07 kmil]

to už bych hádal,fakt nevím ,tlak teplota popř i množstvi oleje ,může to byt cokoliv.zkus to odpojit a zapnout klicek ,třeba se něco rozsviti(kontrolka) popř se nepohne ručička od oleje, nevim co mas za budíky.

Nebo se po nastartování ozve bzučák a rozsvítí kontrolka... Vyzkoušej a uvidíš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...