Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

max rychlost a trhanie volantu


dafy

Recommended Posts

Koukám, že na předpisy moc nedáváte. Na začátku května jsem se svojí 1.4 55kW, r.v. 96 udělal v Německu na dálnici svůj osobák, když z lehkého kopečka s větrem vzad fičelo moje autí cca 205km/h.ostatní okolo jen nevěřícně koukali ( mimochodem já taky)..a motor ani moc slyšet nebyl a co se týče otáček, byly někde na hranici 5200rpm. Každopádně nedoporučuji, tyto auta nejsou na takovéto rychlosti stavěné.. ideál tak okolo 130 - 140 km/h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Piwec

Koukám, že na předpisy moc nedáváte. Na začátku května jsem se svojí 1.4 55kW, r.v. 96 udělal v Německu na dálnici svůj osobák, když z lehkého kopečka s větrem vzad fičelo moje autí cca 205km/h.ostatní okolo jen nevěřícně koukali ( mimochodem já taky)..a motor ani moc slyšet nebyl a co se týče otáček, byly někde na hranici 5200rpm. Každopádně nedoporučuji, tyto auta nejsou na takovéto rychlosti stavěné.. ideál tak okolo 130 - 140 km/h.

tomu neverim, navic budiky jsou do 190 .... a pri 205 kdyby to nahodou jelo tak tam mas neco kolem 6tis ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já teď o víkendu tomu pořádně šlápl na dálnici a z toho litra jsem celkem ryhle vytáhl 155, kupodivu auto pořád celkem sedělo a nebylo to jako ve feldě kde v té rychlosti měl člověk strach o život. Do mírného kopečka to udrželo 140, naložené HTP nemělo šanci:D moc dlouho se tak rychle jet nedá, protože motor řve hodně a takhle vysoký otáčky se mu asi moc nezamlouvají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Guest Alesek_X

tak se vám konečně můžu taky pochlubit asi s maximálkou, jel jsem do chorvatska s pežotkem, obsah 954ccm(33kw) v autě 4 lidi a plně naložený kufr jídlem a věcma holky vzadu měli batohy pod nohoma, mazec a po D1 na Brno 150km/h, nijak neškubal jak byl hodně těžkej, ale pežotek na to není stavěnej, na takovýhle "závody" ale do chorvatska i zpátky dojel bez problému pořád 120km/h fakt jsme spokojenej, taky když jsem s ním předevčírem přijel tak jsem ho vyluxoval a hnedka jsem s ním jel do myčky s horkým voskem, a pak jsem na shellce koupil lak na ošetření interieru tak jsem ho nastříkal a vyleštil a vypadá jak novej, zasloužil si to:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Nebojíte sa o svojho miláčika?

Mám 106 1,4 55kw, ale na 5ke pri 120km to má už poriadny zvuk, viac mi to pripomína preteky. Ten motor potrebuje poriadne otáčky, alebo ten francúz čo to konštruoval bol ľavý? Prešmik z toho ťažko dostanem a nie to 200km. Síce červené je až pri 6000 otáčkach, ale pri 4000 už mám pocit že z motora vyskočí trpaslík a vyfacká ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No od 1.0 silný zátah a ryxhlost čekat nelze. I když je pravda, že jsem se svojí bejvalkou 106tou jel i 170 dle GPS (mám foto - na tachometru 180). Ale byl to tak silný zážitek, že mám průjem snad dodnes. Inu bouřlivé mládí.

Čím silnější auto, tim jezdíl pomaleji :-)

pokud chceš jezdit rychleji, kup si něco většího...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: petr307

ja myslim, ze u takoveho auticka je 140 slusnej vykon, ale nejezdil bych tak moc casto... nemuselo by to prezit ;) cukani volantu a saltpaka je asi normalni pri maximalce ne? kup trilytr a mas vystarano :super

mám 1.1. r.v.1997 a jhel sem snim 145 a jeste by jel ale uz byla prudka tak sem si ho nechtěl obouchat ;) ale žádný cukání klepaní nic motor hučel min nez pri rozjezdu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...