Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1,9 TD SPOTŘEBA?


jarajarda

Recommended Posts

  • O 11 měsíců později...

Tak, přesně po roce, koukám že na den, mám opět nabídku na krásnou 1.9TD. Tudíž otázka zůstává, kolik vám to žere? Moc lidí se k tomu tématu nevyjádřilo a na sprintmonitoru je jen pár 306 TD, spíš pak HDI a průměrná spotřeba u některých TD je i přes 7litrů, což se mi zdá nějak hodně, ne?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Jaká je spotřeba u 306 hatchback 1,9TD 90PS? Váhám mezi klasickým atmosférákem a turbem. Díky!

Mam TD xsara spotřeba na dálku je do 5l, město i 7l.Mam i 306 bez turba a ta bere v průměru 5 město i dálka.TD je ve městě žravější.V turbu se svezeš ale na holým dieselu zase nic nezkazíš.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mio

Původně zaslal: jarajarda

Jaká je spotřeba u 306 hatchback 1,9TD 90PS? Váhám mezi klasickým atmosférákem a turbem. Díky!

Mam TD xsara spotřeba na dálku je do 5l, město i 7l.Mam i 306 bez turba a ta bere v průměru 5 město i dálka.TD je ve městě žravější.V turbu se svezeš ale na holým dieselu zase nic nezkazíš.

Aha, já to neupřesnil, nad dieselem už neuvažuju, mám nabídku pouze na TD, velice pěkná, najeto asi 170 z Itálie. D mám v 205 a to je věčnej motor:)

Dík:) Do 7 po městě bych tak počítal, když se na to nebude šlapat:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BUTCHER306TD

mno na mym TD mam najeto asi 3 tisice a dlohodoba spotreba je tak 5,5l a to jezdim sviznejsi jizdou... tak pod 100km/hod malokdy... tocim tak kolem 2,5tis (nekdy i 5,5tis :-D)...

Cože????? jako 5 500 ot/min?????? Tak tomu říkám nakládačka pro naftu, auvajs.......:bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Aluška

Momentálně jezdím hodně dálky a kousek po městě, s lehkou nohou to mám kolem 5,0 l/100km.

Lehká noha znamená jak? :) Já když mám lehkou nohu na dálku, tak 80-90km/h, těžká 110 a vejš..

Hm, to je slušný:super

Lehká nožka je u mě to samé, rychlost max. 95km po okrskách , po městě max. 60km , žádné prudké rozjezdy a brždění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BUTCHER306TD

mno na mym TD mam najeto asi 3 tisice a dlohodoba spotreba je tak 5,5l a to jezdim sviznejsi jizdou... tak pod 100km/hod malokdy... tocim tak kolem 2,5tis (nekdy i 5,5tis :-D)...

Mně se 5,5tis otáček asi nikdy nepodařilo...mám ho rád...

pak už je 6tis a rafička letí z budíku a válce z motoru a pak už jen kříííídla míííít....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lluciano

Původně zaslal: BUTCHER306TD

mno na mym TD mam najeto asi 3 tisice a dlohodoba spotreba je tak 5,5l a to jezdim sviznejsi jizdou... tak pod 100km/hod malokdy... tocim tak kolem 2,5tis (nekdy i 5,5tis :-D)...

Mně se 5,5tis otáček asi nikdy nepodařilo...mám ho rád...

pak už je 6tis a rafička letí z budíku a válce z motoru a pak už jen kříííídla míííít....:D

Redbull jo:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: mio

Původně zaslal: jarajarda

Jaká je spotřeba u 306 hatchback 1,9TD 90PS? Váhám mezi klasickým atmosférákem a turbem. Díky!

Mam TD xsara spotřeba na dálku je do 5l, město i 7l.Mam i 306 bez turba a ta bere v průměru 5 město i dálka.TD je ve městě žravější.V turbu se svezeš ale na holým dieselu zase nic nezkazíš.

Aha, já to neupřesnil, nad dieselem už neuvažuju, mám nabídku pouze na TD, velice pěkná, najeto asi 170 z Itálie. D mám v 205 a to je věčnej motor:)

Dík:) Do 7 po městě bych tak počítal, když se na to nebude šlapat:super

Tak v Taliansku auta patria medzi najhorsie co sa jazdenych aut tyka. Ked som zhanal auto, bol som aj tam a to boli auta v horsom stave ako u nas. Servis poznaju iba naozaj dobry majitelia. Preklepni si hlavne prednu napravu + tlmice. Pokial si to auto nevidel uz od zaciatku ked sa predavalo tak to bude skoda, spinavy agregat je jasnym znakom talianov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...