Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaká je 607 2,2 Hdi?


KUBBACHER

Recommended Posts

Přátelé pomalu a jistě začínám přemýšlet o nástupci mé 605ky a rozhoduji se mezi 607 Hdi nebo Bmw E39 530d, v jednom redakčním testu psali, že nejlepší motor v 607 je 2,2 benzín, a 2,2Hdi nedoporučovali - vyšší náklady hlavně FAP, a né příliš výrazný výkon a také spolehlivost, mě by zajímaly vaše zkušenosti, také brzy mohou odcházet u systému common rail vstřikovače do jaké míry je to pravda? Jaká je 607 Hdi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KUBBACHER

Přátelé pomalu a jistě začínám přemýšlet o nástupci mé 605ky a rozhoduji se mezi 607 Hdi nebo Bmw E39 530d, v jednom redakčním testu psali, že nejlepší motor v 607 je 2,2 benzín, a 2,2Hdi nedoporučovali - vyšší náklady hlavně FAP, a né příliš výrazný výkon a také spolehlivost, mě by zajímaly vaše zkušenosti, také brzy mohou odcházet u systému common rail vstřikovače do jaké míry je to pravda? Jaká je 607 Hdi?

Myslím že 2,2 benzin je lepší než 3,0 ,měl jsem 3,0 teda v automatu ale 2,2 mi přišel odost živější,avšak bávo je bávo.

P.S. Než jablíčko rajské, radší holku z Prajzské!!! O to byly časy.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, 607 2,2hdi a bmw530D nemuzes porovnávat......

kolik HP má bmw? 607 136 :)))))

i když to pomerne lehce vyreší chip, stejne by te asi bmw na klikaté silnici uhnalo.

607 je limuzina, bez sporotovních ambicí. Dá se s ní jezdit rychle, hodne rychle, ale není stavení pro sport. je to spíš auto pro už vybláznené řidiče.

BMW se zadním náhonem je sporťák, tělem i duší :) Akorát bych v zimě nejezil na hory. Kamarád o Silvestru zustal na nové MB E klasse 320 cdi viset, já na 607 jsem si ani nevšiml, že tam, kudy jedu, nejakej sníh a břížek je :D

607 motorickejch vad moc nemá, alespoň jsem o žádnejch neslyšel. V některejch kusech zlobí elektrika, ale pokud vybereš dobře, máš vystaráno o pár let klidného ježdení :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě to hlavní, vybrat dobře, mé zkušenosti s Peugeotama nejsou špatné až na spolehlivost motoru 2,5td, tam mě opravdu dostala prasklá hlava, přesto že jí hodně šetřím myslím stylem jízdy - pohodově. Tohle jsou pro mě důležité informace, neboť chci určitě spolehlivější auto a Bmw věřím, že je spolehlivé konkrétně 530d, o těch 142kw mi nejde.

Jinak jak napsal Lastivkaa to pohodlí i v té 605 nebo 607 je těžce překonatelné.

:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau kubo, jsem na tom podobne, akorat me to posledni dobou furt stoji v servise a uz me to nebavi kolik jsem do toho nasypal a kolik je tma udelane prace a mam pocit, ze nebere konce. 607 se mi strasne libi, ale sehnat kolem 100 tisic najeto to je tak na 300 klacku, a mam trosku obavy, uz mam k tem "lepsim" francouzkym vozum trosku fobii co se tam posere. Koukam se taky po nejakych mazdach 6, ale nevim co naftaky :/ Potom citrous 5 v kombi, ale pred faceliftem je skaredy a po je zas drahy :) Na skopcacke auta VW jsem se jeste moc nedival, nevypadaji spatne, motor je asi super a vydrzi, ale interiet a exterier mi moc nerikaji, takove proste fadni. Koukal jsem i na neco mensiho, treba 307 SW, ale kdyz tak v 100kW 2.0Hdi, uz kvuli vybave. Je to dilema, popravde me to VUBEC nebavi vybirat auto. Mam pocit, ze at vyber jak vyberu, tak me stejne ojebou, nebo to bude zase stat silene penize. Kazdopadne chci auto co ma najeto do stovky. U 607cky bych to snad snesl tech 120, ale ne za 350 jak nekteri pani chteji prodavat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pechy

Připadá mi, že chceš nemožné.. Ten kdo si kupuje auto takovéhle třídy počítá s náklady.. Jezdit s 607 a nemít na výfuk se mi zdá paradox :)

Druho-výroba se děla..

pokud se dela je to skvely ,ale koupit se jaksi nikde neda o)

npr.na 3.0 stoji prez 60tis ,proto se na to ptam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

vyfuk na vrakaci ? ehm...to tak mozna na zhnitou 205tku, ale na 607cku davat vyfuk z vrakace ? Neni lepsi koupit druhovyrobu kdyz uz. To je teda napad...:potlesk

mňo... tak někdo asi opravdu zaspal dobu, kdy na vrakáči byli jen shnilé věci... :roll

já koupil výfuk s FAPem , rok 2005 za 1500 KČ...

auto mělo najeto 40 tis km.

To je teda nápad, že?

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pagot

Původně zaslal: Pechy

Připadá mi, že chceš nemožné.. Ten kdo si kupuje auto takovéhle třídy počítá s náklady.. Jezdit s 607 a nemít na výfuk se mi zdá paradox :)

Druho-výroba se děla..

pokud se dela je to skvely ,ale koupit se jaksi nikde neda o)

npr.na 3.0 stoji prez 60tis ,proto se na to ptam

60 tis? :) Remus koupíš do 5 tis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: bobo7

Ja jsem se svezl v 607 2,2hdi automat melo najeto 30t km,ale zdalo se me ze tem motor nejede auto je moc tezke,hlavne ten rozjed ja mylel ze z krizovatky se to snad ani neodlepi,pedal na podlaze

Tak to ale člověk nesmí zapomenout vypnout režim sníh, pokud přepneš do režimu sport, tak je to o něčem jiném.;) Jo a to že se Ti zdálo, že auto nejede, tak to možná bylo tím, že jsi neslyšel žádný hluk z motoru, díky perfektnímu odhlučnění a nekoukl se na rychloměr. Kdyby nehučely gumy, tak člověk ani neví, že jede.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...