Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

piste ak chcete nejake veci na p 605


lastivkaa

Recommended Posts

Původně zaslal: lastivkaa

ak mi popises kde sa nachadza alebo das foto tak ti vymontujem nemam tusenie ako to vyzera alebo je to motorcek cirkulacie vnutorneho a vonkajsieho obehu:myslim

přesně toto jsem myslel! Mam foto ale je to ze 406 ale je to podobne

post-0-14109595533347_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych chtěl a snad to napíšu dobře senzor zatížení pro zadní brzdy, je to krabička někde u zadní nápravy, která volí brzdnou sílu v závislosti na zatížení. Na te své mám uhnitou packu jinak je dobrá, ale bral bych to celé pokud to máš v dobrém stavu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

neměl bys tam regulátor tlaku servo řízení? je to schovaný v levym předním podběhu jakoby pod světlem, před jednotkou abs a jdou do toho tři trubky od serva a jeden konektor kabelů. Je to dobře vidět zespoda po sundání krytu jako bys měnil mlhovku.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosil bych kliku řidičových dveří! Na vrakálu za ní chtěl 350, ale byl línej ji vyndat :roll

Pak takovou tu plastovou záklopku zadních světel zevnitř v kufru.

Pak taková blbost - žebrovanej kryt výš. repráku v černé, u řidiče.

A specialitka - kdybys náhodou měl spodní lištu co je pod světlama, ale nechci ji celou, stačilo by jestli máš taky rozbitou tak stranu splujezdce po celé šíři světla, na barvě nezáleží.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fusion tak ze zaklopky su v ciernej farbe , klucku mam v modrej farbe, krytku reprakov pozrem ale z tej strany je presne havarovane, no a lista bohuzial nie je z predu dostalo poriadnu pecku

No a aby ste mali predstavu sice byvaly majitel nedal este prec inzerat z webu ale jedna sa o toto auto http://peugeot-605.autobazar.eu/card.php?id=208125

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...