Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

vrzání ve sloupku


El

Recommended Posts

Zdravím všechny šťastné 307čkáře.Mám problém s praskáním a lupáním mezi před. a zadními pravými dveřmi asi ve sloupku.Toto sk.....é:grr lupání je dost hlasité a otravné při každém přejetí jakekoliv nerovnosti,to tam někde rupne.Zajímavé je že mi to dělá jen,když auto stojí na slunci a interiér se vyhřeje.Po delší jízdě ,kdy interiér vychladí klimatizace praskání přestane.Potřebuji poradit od někoho kdo tento problém řešil co s tím,jak znám Peugeota tak určitě nebudu jedinej s tímto problémem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tvém místě bych se stím smířil, u mojí první 307 mi to dělalo také, rozebral jsem postupně sloupek, přední a zadní dveře, vyměnil uchycení pásů a nic nepomohlo. Dělalo to pořád, zajímavé je že u druhé 307 je to v pohodě. Někde ve starším fóru se řešil konstrukční problém propojení sloupku a střechy, možná to je tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no skuzte si otevrit bocni dvere a pritom zabouchnou viko kufru kdyz to zavrze - tak to jsou ty panty bocnich dveri ( pri otevrenych bocnich dveri to zaviraní kufru vrze, pri zavrených nevrze), ale pomohl mi na to pouze silikonový olej (1x za půl roku promazat a mam po problemu) - jine oleje a vazeliny nepomohly ! takze jsem tak tapal cim to je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za Vaše postřehy,ale nedokážu pochopit proč to rupe jen ,když je auto na slunci a vyhřeje se kabina.V zimě se nic neozívalo.Kolega ,kterého občas vozím říkal,že to je slyšet ve sloupku,tak jsem zavolal do PEUGEOTU a prý se to dá řešit výplní dutin sloupku nějakým speciš práškém ve spreji,který pak nabyde a zatvrdne.Není to polyruetan tak uvidím.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
Původně zaslal: milda

Tyto zvuky vydávají zámky, viz TADY

Někdy stačí na ten váleček smeku zámku namotat trochu černé izolačky. I když ta tam nevydrží věky, ale za zkoušku to stojí.

Jo, tohle hledám 4 měsíce :bojim, pasu po tom vrzání a ne a ne na to přijít. Na čas jsem to vyřešil posunutím dorazu, ale dveře nešli lehko zavírat, muselo se s nima mlátit. Včera jsem provrtal do těch umělejch válečků na dorazech malej votvor, střík tam wd-čko a bomba, je klid....díky za tuhle spásnou radu, protože po rozebrání dveří, sloupku i podlahy na mý 406 bych na tohle nepřišel ani náhodou :super

[upravil dne 27.9.2007 km406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi to občas na pravé straně ozve, ale nemám identifikovaný, jestli to jde ze středního sloupku, nebo od pátých dveří, kde se mi zdá volněji uchycený plast, na kterej je zavěšena šňůrka pro závěs plata. BTW, kterej dizajnér udělá něco tak, že uchytí celkem těžký plato jenom na tapicirunk. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 13 let později...

Cau.

Procitam forum a resim neco podobneho. Vzrzani,skripani od sloupku.

Jakmile je chlad tak to nedela... jakmile jedem z prace tak se to rozehraje...

Mohl bych poprosit o nejakou fotku co to dela nebo co provrtat,namazat. 

Jedna se o 407 ale snad to bude stejny problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...