Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem ho koupil


JarryC

Recommended Posts

Právě jsem se stal majitelem Peugeot 307 Hatchback 1.6i 80kw r.v.2006.Zatím je chytřejší než já,ale snad ho zkrotím(časem)největší potíž mi zatím činí nastavení počítače.Nejak nevím co jak nastavit,aby to svítilo kdy já chci :) a jak já chci.V bazaru AAA také "zrovna tento typ úplně neovládali." Poradí mi prosím někdo nejlepší konfiguraci? Předem dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Ferin007

Pokud se dobře orientuju, tak prodejce je povinen dodat manuál český. ;)

Orientuješ se dobře:super:super:super Otázkou zůstává, jestli se tak dobře orientuje i prodejce;)

Ale no tak, přece mi nechcete tvrdit, že BAZAROVÝ auto MUSÍ mít nějakej manuál - možná je předností, pokud manuál, servisku a podobný záležitosti jsou k vozu přiloženy, ale povinnost to v žádném případě není!!!!!!! (to by pak 98% aut v bazarech bylo neprodejných kvůli takový prkotině, jakou je manuál)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak, přece mi nechcete tvrdit, že BAZAROVÝ auto MUSÍ mít nějakej manuál - možná je předností, pokud manuál, servisku a podobný záležitosti jsou k vozu přiloženy, ale povinnost to v žádném případě není!!!!!!! (to by pak 98% aut v bazarech bylo neprodejných kvůli takový prkotině, jakou je manuál)

Bazar je prodejce jako každej jinej a pokud se nepletu, zákon nijak nerozlišuje prodej novýho a použitýho zboží. Povinnost přiložit návod v češtině je vždy. Myslím, že to není zas takovej problém. Jiná je samozřejmě situace, nakupuješ-li od fyzické osoby, na tu se to nevztahuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...