Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Hlucny tachometr


macho

Recommended Posts

Určitě to neni ojedinělá závada, že mám hlučny tachometr (s rostouci rychlosti v tom klape čim dál víc) Má někdo zkušenosti čím to je (nahon tachometru/samotny mechanismus tachometru v palubce) A jeste jedna věc, nejde mi nulavat pomocné počítadlo. Takže až budu rozdělávat palubovku, abych to zvladl jedním vrzem. Dík.

Macho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To cvakani je tim pocitadlem, mne se to stalo taky. Cvakalo, protoze se dostalo do nejaky mezipolohy a po poradnym zresetovani to bylo OK. Az do ty doby, nez mi odesel reset, byl uz nejaky nacaty. Bez demontaze se neobejdes...

Pravda jednou to bylo nejak spatne zastrcenym nahonem, ale to mi litala i rucicka tachometru.

A to pocitadlo se ti toci nebo ne?

[Editován dne 18/8/03 Dydzej]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem na tom podobně...

Koupil jsem 405 SRDT a tachometr také zlobí - cvaká a při každém cvaknutí poskočí rafička - navíc jsem zjistil, že mi nejde hlavní počítadlo ujetých km (pomocné se točí). Vždycky když to cvakne, tak je vidět, že se jakoby chce otočit číslo na počítadle ale zůstane viset tam kde bylo...

Ach jo, už se těším jak ho rozdělávám...:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Takže počítadlo kilometrů se už točí a cvakat to snad taky přestalo - zatím nemůžu ověřit, protože mám trošku problém s lankem - to doufám dořeším dnes.

Při rozdělávání tachometru jsem ale přišel na jinou věc. Nešlo mi nulovat pomocné počítadlo - teď vím proč. Na tyčce, kterou se nuluje je na konci takový zobáček a v tom zobáčku evidentně má něco být - otázka zní co???

Nějak to tam zkrátka chybí - nepamatujete si někdo jak to vypadá, nebo co tam má být, či zda se to dá něčím nahradit?

Díky předem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Takze jsem se dostal primo az k tomu mechanismu tachometru, trochu jsem ho promazal a vysledkem je ze se hlucnost tachometru zvetsila (uz necvaka ale huci) a pomocne pocitadlo jde nulovat (byla vysazena ta vidlicka) ale nepocita ujete kilometry :(

Takze jsem se celkem nastval a asi si sezenu jinej tachometr (jen ten machanismus).

Nebo mate jeste jine reseni?

PS: Lankem to neni, zkousel jsem jezdit bez nasazeneho lanka a bylo ticho po pesine....proste parada, akorat se cloveku muze hodit jakou rychlosti jede :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...